Redragon K568 Switch'leri değişiyor mu?

Gameon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selamlar, bu klavyenin Switch'leri değişiyor mu? Yani Switch çıkartma aparatı geliyor onunla beraber kolayca çıkartıp yerine red Switch takmak istiyorum da.
Bu arada Switch markası tam olarak nedir?

@Silinen üye @444635
Yani hot swappable özelliği var mı? Tam olarak anlamadım.
Yok ise şu ürünlerde var mıdır,
Redragon K553 usas.
Redragon K555 indrah.
Bu Switch'ler direk takılıp kullanılabilir mi?
Evet
@Silinen üye @444635
Yani hot swappable özelliği var mı? Tam olarak anlamadım.
Yok ise şu ürünlerde var mıdır,
Redragon K553 usas.
Redragon K555 indrah.
Bu Switch'ler direk takılıp kullanılabilir mi?

Redragon bütün klavyeleri de hot swoppable özelliği var bende K552 kumara ve Dark avenger K568 RGB var bunların Switch'leri hit swappable. Senin alacağın K553 usa's ve K555 indrah ta hot swappable kafan rahat olsun hatta internette bu klavyeye Gateron Switch takanlar vardı.

Evet.

Redragon bütün klavyeleri de hot swoppable özelliği var bende K552 kumara ve Dark avenger K568 RGB var bunların Switch'leri hit swappable. Senin alacağın K553 usa's ve K555 indrah ta hot swappable kafan rahat olsun hatta internette bu klavyeye Gateron Switch takanlar vardı.

Sağ olun cidden kafama takılmıştı çünkü tuşu bozuldu mu klavyeyi sök lehimleme falan uğraşmak gerekiyor. Rainbow modelinde de mevcuttur değil mi?

Bununla beraber yukarıdaki red Switch'i sipariş veriyorum.

Sağ olun cidden kafama takılmıştı çünkü tuşu bozuldu mu klavyeyi sök lehimleme falan uğraşmak gerekiyor. Rainbow modelinde de mevcuttur değil mi?

6 tane kırmızı anahtara 50TL harcayacaksan sipariş et, ama kesinlikle değmez onu bil.

Peki AliExpress üzerinde vereyim. Hiç alışveriş yapmadım oradan da teslimat vergi falan bilmiyorum.

Hiç uğraşma o işle tuşun bozulursa kullanmadığını takarsın zaten Switch'leri bozulması zor bir de garantisi var 2 sene sonra alırsın Switch.

Bende bu klavye ile kumara k552 aldım red switch çok iyi

Evet.

Redragon bütün klavyeleri de hot swoppable özelliği var bende K552 kumara ve Dark avenger K568 RGB var bunların Switch'leri hit swappable. Senin alacağın K553 USA's ve K555 indrah ta hot swappable kafan rahat olsun hatta internette bu klavyeye Gateron Switch takanlar vardı.

Hit swap ne demek oluyor.

Geri
Yukarı