Redragon K568 vs Gamenote KB432l

Az önce KB432l sipariş verdim. İnş sıkıntı yaşamam. Yardımınız için teşekkür ederim.
@Seandear @Shuriken ve başta @Liberte Sergen sizlere çok teşekkür ediyorum.

Size de teşekkür ederim K568 de çok güzel bir klavye ama bana TKL değil tam boy gerekliydi o yüzden KB432l tercih ettim hocam.

Arkadaş bir şey bilmeyip konuşuyorum hocam. Ben teşekkür ederim.

Redragon K568'de metal plakasından dolayı çınlama sorunu var. Bu sorun yay sesi gibi geçebilen bir şey değil. Kulağının pasını alır götürür asla tavsiye etmem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kendi çektiğim video.

Redragon K568'de metal plakasından dolayı çınlama sorunu var. Bu sorun yay sesi gibi geçebilen bir şey değil. Kulağının pasını alır götürür asla tavsiye etmem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kendi çektiğim video.
Çok teşekkür ederim hocam evet tavsiye etmeme sebeplerimden biri de yay sesiydi.
Arkadaş bir şey bilmeyip konuşuyorum hocam. Ben teşekkür ederim.
Merhabalar. Son bir sorum olacak. Ürünü iade etsem mi? İnsanlar blue switch klavyelerin bir süre sonra kafa ağrıttığını söylüyorlar.

Son düzenleme:
Kendi çektiğim video.

Klavye kasasindan gelen ses ile switch icerisinden gelen ses farkli.

Switchteki sesi gecirmek icin lube yada spring swap gerekli.

Klavye kasasindan gelen ses icin ise silikon, PE foam yada neophrene veya sorbathane benzeri yalitim malzemeleri gibi uygulamalar ve farkli modlar var.

Klavye kasasindan gelen ses ile Switch icerisinden gelen ses farkli.

Switch'teki sesi gecirmek için lube ya da spring swap gerekli.

Klavye kasasindan gelen ses için ise silikon, PE foam ya da neophrene veya sorbathane benzeri yalitim malzemeleri gibi uygulamalar ve farkli modlar var.

Sen çınlama sesini yay sesi ile karıştırmışsın :) Tuşlara basmadan kasasına dokunsam bile çınlama sesi geliyor. Çınlama sesini bilmemen normal çünkü sadece Redragon çöpünde olan bir olay.

Sen çınlama sesini yay sesi ile karıştırmışsın :) Tuşlara basmadan kasasına dokunsam bile çınlama sesi geliyor. Çınlama sesini bilmemen normal çünkü sadece Redragon çöpünde olan bir olay.

Yazdigimi okumadigin yada anlamadigin belli. Neyse uzatmaya gerek yok zaten bu uslupla.
O sesi nasil giderebilecegini soyluyorum iste. Case ping bir suru farkli prebuilt yada custom kit ile karsilasilabilen bir durum. Sadece bu modele yada markaya ozel bir durum degil. Neyse dedigim gibi uzatmaya gerek yok, sen haklisin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı