Redragon K568r 430TL

Ben Blue olani aldim ama klavye mukemmel bu fiyata alinacak en iyisiydi indirimde konfulon v5'e falan para vermeyin.

Ben de kırmızı switch RGB olanını aldım genel olarak memnunum. Laptop klavyesinden sonra geçince sesli gibi geldi ama mekanik klavye uzun süredir kullanmadım muhtemelen ondan öyle geliyor. Kırmızı switch daha az sesli olur diye umuyordum ama sonuçta mekanik klavye ne kadar sessiz olabilir :D. Switch ses yapmıyor tuşların üzerinde elimi gezdirirken çok ses oluyor. Bunun dışında hafif çınlama da var yay sesi gibi ama rahatsız edici seviyede değil.

Yındıao T8 60% oyun klavyesi, 68 tuşlu kompakt mini kablolu mekanik klavye, 18 Chroma RGB arkadan aydınlatmalı, kırmızı anahtar, USB C sarmal klavye kablosu, PC, dizüstü bilgisayar, Mac, PS4, Xbox-açık gri https://www.amazon.com.tr/dp/B0BBVVXQ16?ref_=cm_sw_r_apann_dp_HW0Y8ABXRNQDF3FV2XVS
Şu klavyeyi aldım bugün, henüz kargo aşamasına geçmedi. İptal edip bu klavyeyi alınır mı?

Üründen memnun musunuz? Bende satın aldım bugün, herhangi bir eksiğini veya bozulan birşeyini falan gördünüz mü?

Üründen memnun musunuz? Bende satın aldım bugün, herhangi bir eksiğini veya bozulan birşeyini falan gördünüz mü?
Hala elime geçmedi. Sendeo diye bir kargo firmasıyla geliyor, adamlar şubeden de alamama izin vermiyor getirmiyorlar da. Elime geçerse yorumlarım. Yarın veya pazartesi elime geçer muhtemelen.

Geri
Yukarı