Redragon K568r 430TL

Yok ben sonradan vergi vb. ekstra ücret çıkmasın diye demiştim. Ekran kartlarında sıkıntı yaşayanlar olmuştu bayağı.

Onu da sordum hocam. Alacağınız ürün hakkında canlı desteğe sorabilirsiniz. Dierya ve yindiao için sormuştum, ek vergi çıkmayacağını söylediler.

Ben de aldım bu klavyeyi. Umarım numlock kısmının yokluğuna alışabilirim.

Ben Blue olani aldim ama klavye mukemmel bu fiyata alinacak en iyisiydi indirimde konfulon v5'e falan para vermeyin.

Ben de kırmızı switch RGB olanını aldım genel olarak memnunum. Laptop klavyesinden sonra geçince sesli gibi geldi ama mekanik klavye uzun süredir kullanmadım muhtemelen ondan öyle geliyor. Kırmızı switch daha az sesli olur diye umuyordum ama sonuçta mekanik klavye ne kadar sessiz olabilir . Switch ses yapmıyor tuşların üzerinde elimi gezdirirken çok ses oluyor. Bunun dışında hafif çınlama da var yay sesi gibi ama rahatsız edici seviyede değil.

Üründen memnun musunuz? Bende satın aldım bugün, herhangi bir eksiğini veya bozulan birşeyini falan gördünüz mü?

Üründen memnun musunuz? Bende satın aldım bugün, herhangi bir eksiğini veya bozulan birşeyini falan gördünüz mü?
Hala elime geçmedi. Sendeo diye bir kargo firmasıyla geliyor, adamlar şubeden de alamama izin vermiyor getirmiyorlar da. Elime geçerse yorumlarım. Yarın veya pazartesi elime geçer muhtemelen.

Hala elime geçmedi. Sendeo diye bir kargo firmasıyla geliyor, adamlar şubeden de alamama izin vermiyor getirmiyorlar da. Elime geçerse yorumlarım. Yarın veya pazartesi elime geçer muhtemelen.

28 Ekim'den beri gelmedi çok olmuş ya Prime ile mi aldınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…