Redragon K568r Dark avenger Switch değişimi

Lutryel

Hectopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : Amd athlon II X2 260 - RAM : 4 GB 1333 MHz DDR3 - SSD : İntensso 120 gb ssd - Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GT 730 - İşletim Sistemi : Windows 10 Pro 23H2 - Telefon : Samsung Galaxy A34 5G - Kulaklık : Rampage K3 Klavye : Redragon Dark Avanger K568R Mouse : Xaser Monitör : Hp Pavilion v1907w
Klavyemin Switch'lerini değiştireceğim Outemu mu Content mi bilmiyorum söylerseniz sevinirim. Her neyse tuş değişimi yapacağım ve Blue Switch kullanıyorum Red Switch takabilir miyim? Takabiliyorsam Outemu mu Content mi almalıyım? Cheery MX olmuyor diye okudum. Sizce ne yapayım? Red Switch olması lazım. Bir de tuşlarını çıkarmam için vidaları sökmem mi lazım yoksa aparatı var onunla çeksem çıkar mı? Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Switch türünü bilmiyorum ama klavye hotswap ise direkt çekip çıkarıp yenilerini takabilirsiniz hocam. Klavyenin sitesinde sadece switchin üstündeki tuşu yani keycap'i çıkarma aleti çıktığı yazıyor, hotswap olduğunu da söylemiyor. Bu durumda vida falan söküp tuşların lehimli yerlerini söküp yeni tuşları lehimlemeniz lazım sanırım. Blue switchleri de red ile değiştirebilirsiniz, tek farkları blue'da bir çıkıntı gibi sesin çıkmasını sağlayan mekanizma var. O da bir fark sağlamıyor ses dışında.

Hotswap yaziyordu baska bir konuda bu forumda bilmiyorum oyle mi?

Hotswap yaziyordu baska bir konuda bu forumda bilmiyorum oyle mi?
Reddit'te ve başka yerlerde insanlar hotswap değil demiş hocam. Klavyenin kendi sitesinde de hotswap ibaresi geçmiyor.

Geri
Yukarı