Redragon K580 alınır mı?

• Konuyu başlatan red1x
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 395

red1x

Decapat
Blue Switch klavye arıyordum. Redragon markası çok öneriliyordu. Ben de Redragon klavyelerine baktım aralarından bunu seçtim ışıkları güzel, ses tekerleği de var ve fiyatı da güzel. Klavyenin sorunları falan var mı, alınır mı?

3000. Klavyede ışıklar ve NumPad olursa güzel olur. Belki NumPad olmasa da olur.

Tr içinde bile zebellah gibi klavyeler var o bütçede misal olarak attiklarima bakabilirsiniz. K580 almayın.

Hocam K568 modelini kullanıyorum Redragon gerçekten kaliteli bir marka daha önce red Switch başka bir klavyesini de kullanıyordum memnunum ama 3K bütçe varken tercih edilebilir bir markamı tartışılır.

Blue Switch klavye arıyordum. Redragon markası çok öneriliyordu. Ben de Redragon klavyelerine baktım aralarından bunu seçtim ışıkları güzel, ses tekerleği de var ve fiyatı da güzel. Klavyenin sorunları falan var mı, alınır mı?

Zaten dediğiniz klavye 1200TL civarı bu fiyatlara Redragon markasını tercih etmek mantıklı yine aynı fiyat aralığında K568 Dark Avenger önerebilirim ama 3K'ya daha iyi ürünler bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı