Redragon K617 Fizz alınır mı?

Bütçe
1200

BayEDT

Centipat
Daha fazla  
Klavye araştırırken Game Power bulmuştum bir arkadaş bana.
Bu klavyeyi önerdi size nasıl? Kronik sorun yok diye biliyorum.

Klavyede aradıklarım:
1-Anti-Ghosting
2-RGB
Son olarak laptopla Type-C girişi var onun için ne yapabilirim?

Hayır alınmaz, yay sesi sorunlu.

Laptopta Type-C girişi olsun olmasın, bu normal USB'den Type-C sıkıntı yok.

%60 klavye ister misiniz?

kanka valla epic gamesle alakalı soru sormak için girdim denk geldin ben 1 hafta önce falan aldım aşırı iyi hissiyatı keycapsler falan switchlerde kaliteli bi de alcaksan bence incehesaptan pembe beyaz renklisi var pembe sevmiyosan bile rgbden dolayı pembe belli olmuyo biri yay ses sorunlu demiş öyle bi sıkıntısı yok anti ghosting de var

Herkes yay sesi ve basmama sorunundan bahsetmiş. Bu bütçede bu tarz klavyeler çok zor bulunuyor almak istiyorsan çok fazla seçeneğin yok gibi.

Yurt dışında bayağı ünlü bir klavye markası videolarını da izle istersen.

Bu yay sesi dediğiniz tam olarak nedir benim laptop D tuşu plastiği ile gitti W tuşu kırıldı o yüzden almak istiyorum birda bir modelde gördüm Type-C çıkışlı ucunda dönüştürücü vardı bu da böyle mi?

@serhatg16 eğer alınır dersen bu linkten sipariş vereceğim.

Reis bunun Type-C olan tarafını klavyeye takıyosun diğer ucu normal USB yay sesini bende tam olarak bilmiyorum ama yay sesine benzer bir ses gelmiyor.

Alınır reis pişman olmazsın.

Reis bunun Type-C olan tarafını klavyeye takıyosun diğer ucu normal USB yay sesini bende tam olarak bilmiyorum ama yay sesine benzer bir ses gelmiyor.

O zaman sipariş ediyorum hocam bir de USB çevirici işe yararmı Type-C Intel graphic çıkışı diyorda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…