Redragon K617 Fizz alınır mı?

Bütçe
1200

BayEDT

Centipat
Daha fazla  
Klavye araştırırken Game Power bulmuştum bir arkadaş bana.
Bu klavyeyi önerdi size nasıl? Kronik sorun yok diye biliyorum.

Klavyede aradıklarım:
1-Anti-Ghosting
2-RGB
Son olarak laptopla Type-C girişi var onun için ne yapabilirim?

Klavyede aradıklarım:
1-Anti-Ghosting
2-RGB
kanka valla epic gamesle alakalı soru sormak için girdim denk geldin ben 1 hafta önce falan aldım aşırı iyi hissiyatı keycapsler falan switchlerde kaliteli bi de alcaksan bence incehesaptan pembe beyaz renklisi var pembe sevmiyosan bile rgbden dolayı pembe belli olmuyo biri yay ses sorunlu demiş öyle bi sıkıntısı yok anti ghosting de var

Klavyede aradıklarım:
1-Anti-Ghosting
2-RGB

Yurt dışında bayağı ünlü bir klavye markası videolarını da izle istersen.

Kanka vallahi Epic Games'le alakalı soru sormak için girdim denk geldin ben 1 hafta önce falan aldım aşırı iyi hissiyatı keycapsler falan Switch'lerde kaliteli bir de alacaksan bence İncehesap'tan pembe beyaz renklisi var pembe sevmiyorsan bile RGB'den dolayı pembe belli olmuyor biri yay ses sorunlu demiş öyle bir sıkıntısı yok Anti-Ghosting'de var.

Bu yay sesi dediğiniz tam olarak nedir benim laptop D tuşu plastiği ile gitti W tuşu kırıldı o yüzden almak istiyorum birda bir modelde gördüm Type-C çıkışlı ucunda dönüştürücü vardı bu da böyle mi?

@serhatg16 eğer alınır dersen bu linkten sipariş vereceğim.

Bu yay sesi dediğiniz tam olarak nedir benim laptop D tuşu plastiği ile gitti W tuşu kırıldı o yüzden almak istiyorum birda bir modelde gördüm Type-C çıkışlı ucunda dönüştürücü vardı bu da böyle mi?

Reis bunun Type-C olan tarafını klavyeye takıyosun diğer ucu normal USB yay sesini bende tam olarak bilmiyorum ama yay sesine benzer bir ses gelmiyor.

@serhatg16 eğer alınır dersen bu linkten sipariş vereceğim.

Alınır reis pişman olmazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı