Redragon Kumara K552 vs Redragon K631 castor

Bu klavye alınır mı?
Redragonlar yerine her türlü tercih edilir. Hot Swap, Gateron Pro switchler var, Pudding keycaps, üstelik kaliteli bir ürün.

Hangi Switch'i seçmem daha mantıklı olur Blue Switch hariç çok ses çıkartıyor Blue.
Switch ise size kalmış. Ben red, blue ve brown denedim. Şuan red kullanıyorum ama brown alırdım. Çok fazla oyun oynuyorsanız red alın. Ayrıca çok fazla yazı yazıyorsanız brown da alabilirsiniz. Daha tok sesi olur ve daha iyi bir hissiyat olur. Red swich linear olduğu için bir hissiyat yok düz klavye gibi sadece hafif. Brown da ise basınca hissiyatı alırsınız tık attığı için.

(Brown swich'i bir mağazada switch tester'da denedim. Şuan da Logitech K835 kullanıyorum. Red ve Blue vardı sadece. Brown olsa her türlü Brown seçerdim.)

Qxorh3eiHb0Jo1TpjaQ1eipBevPoZZXDw8V03jCU3YKCC5wT4A.gif

Redragon'lar yerine her türlü tercih edilir. Hot swap, Gateron Pro Switch'ler var, pudding keycaps, üstelik kaliteli bir ürün.

Switch ise size kalmış. Ben red, Blue ve brown denedim. Şu an red kullanıyorum ama brown alırdım. Çok fazla oyun oynuyorsanız red alın. Ayrıca çok fazla yazı yazıyorsanız brown da alabilirsiniz. Daha tok sesi olur ve daha iyi bir hissiyat olur. Red swich linear olduğu için bir hissiyat yok düz klavye gibi sadece hafif. Brown da ise basınca hissiyatı alırsınız tık attığı için.

(Brown Swich'i bir mağazada Switch Tester'da denedim. Şu an da Logitech K835 kullanıyorum. Red ve Blue vardı sadece. Brown olsa her türlü brown seçerdim.)

Eki Görüntüle 1748083

Sarı var hocam sarıyı alayım mı?

Ben az da olsa basış hissiyatı istiyorum brown mu almalıyım.
BENCE evet. Brown basış hissiyatı açısından aşırı iyi bence. Sesi de tok olduğu için iyi oluyor.

Bu videoyu kendim çektim. Sol 2 red, orta 2 blue, sağ üst brown.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence evet. Brown basış hissiyatı açısından aşırı iyi bence. Sesi de tok olduğu için iyi oluyor.

Bu videoyu kendim çektim. Sol 2 red, orta 2 Blue, sağ üst brown.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Red seside güzelmiş yav :D

Red seside güzelmiş yav :D
Ses olarak red ve brown güzel bence. Ama brown'un tok sesi ve hissiyatı beni cezbetti.

Mesela şuan kullandığım K835'in sesini atıyorum. Hiç bu kadar güzel çıkmasını beklemiyordum. Ama dediğim gibi brown seçme şansım olsa her türlü onu alırdım.

Ses olarak red ve brown güzel bence. Ama Brown'un tok sesi ve hissiyatı beni cezbetti.

Mesela şu an kullandığım K835'in sesini atıyorum. Hiç bu kadar güzel çıkmasını beklemiyordum. Ama dediğim gibi brown seçme şansım olsa her türlü onu alırdım.

Peki hocam brown alacağım fakat ürün kaç günde gelir ayrıca kapıda vergi falan ödüyor müyüz?

Yeni konular

Geri
Yukarı