Redragon Usas K553 RGB alınır mı?

isoZz

Hectopat
Arkadaşlar 3 senedir 15 TL'lik Hadron klavye kullanıyorum. Ellerim çok terlediğinden dolayı çoğu tuş silindi. Artık klavyemi değiştirmek istiyorum. Bütçem 350 lira. Şimdiye kadar Logitech G213, Gamepower Saber ve Bloody B120 klavyeleri kullandım. G213 ile B120'yi birer hafta kullanıp iade ettim çünkü beğenmedim. Gamepower Saber'i 3 ay kullandım ancak bu kullanım süresinden sonra tuşlar basmamaya başladı. Bundan dolayı Outemu Switch'lere karşı bir ön yargım var. Redragon K553'te Oetemu kullanıyor. Aranızda uzun zamandır bu klavyeyi kullanan var mı? Klavye çok hoşuma gitti ancak uzun ömürlü olmamasından korkuyorum. Tuşların silinmeye karşı dirençli midir? Şimdiden teşekkür ederim.

Aynen 3-4 yıl götürür (!). Benimki 3 gün olmadı tuşlar sertleşti.
Yani? Ne demeye çalışıyorsun açıklar mısın biraz?

Sen sorun yaşayınca klavye kötü olmuyor ya da kötü bir klavyede sorun yaşamaman klavyeyi iyi yapmıyor. Şu ''ben kullandım şöyle oldu alınmaz/alınır'' algısından vazgeçin artık. Saçma sapan bir nedenden dolayı da umarım sağda solda klavyeyi kötülemezsiniz, komik duruma düşüyorsunuz çünkü.

Sen sorun yaşayınca klavye kötü olmuyor ya da kötü bir klavyede sorun yaşamaman klavyeyi iyi yapmıyor. Şu ''ben kullandım şöyle oldu alınmaz/alınır'' algısından vazgeçin artık. Saçma sapan bir nedenden dolayı da umarım sağda solda klavyeyi kötülemezsiniz, komik duruma düşüyorsunuz çünkü.
O zaman ben derim ki: Gamepower medusa harika. Ürünü kötülemeyin.

Sen sorun yaşayınca klavye kötü olmuyor, ya da kötü bir klavyede sorun yaşamaman klavyeyi iyi yapmıyor. Şu "ben kullandım şöyle oldu alınmaz/alınır'' algısından vazgeçin artık. Saçma sapan bir nedenden dolayı da umarım sağda solda klavyeyi kötülemezsiniz, komik duruma düşüyorsunuz çünkü.

O zaman Rampage de alınır.

O zaman Rampage de alınır.
Evet, alınır. Bir ürünü alırken sorun yaşayan var mı, herhangi bir sorunu var mı diye araştırırsın. Mümkünse yerinde gidip test edersin. Her tüketici karar verme yetisine sahip. Kulaktan dolma bilgiler ile ürün kötüleyenlere söylemde bulunuyor @Akkuşlu.

Yeni konular

Geri
Yukarı