Redragon vs XPG klavye

jhonnydepp

Decapat
Daha fazla  
%60, yazılımı olan, RGB, maksimum 1000 TL olan bir klavye arıyordum, Redragon K522 kumara ya da XPG Summoner mini alacağım. Sizce hangisini almalıyım? Sizde önerilerinizi yazabilirsiniz. Benim tercihim şahsen Redragon. Çünkü XPG'nin switchlerinin kalitesiz olduğunu duydum.

Son düzenleme:
%60, yazılımı olan, RGB, maksimum 1000 TL olan bir klavye arıyordum, Redragon K522 kumara ya da XPG Summoner mini alacağım. Sizce hangisini almalıyım? Sizde önerilerinizi yazabilirsiniz. Benim tercihim şahsen Redragon. Çünkü XPG'nin switchlerinin kalitesiz olduğunu duydum.
Amazon.com.tr Kat kat en iyisi bu. Diğer ikisine bakma bile hele XPG Summoner mini berbat bir klavye.
K552*. Yanlış yazmışım. Bence araştırın.

Peki neden?
Sakın alma 300 400 liralık T60lardan bile daha kötü bir klavye XPG Summoner mini.

Amazondan attığım Geeky GK65'i alabilirsin. RGB + Yazılım desteği mevcut ek olarak Huano brown switch, iyi sayılabilecek bir PCB kalitesi ve PBT keycapler ile geliyor. XPG mini'ye para vermek yapabileceğin en büyük hata olur. Redragon da keza aynı şekilde ama xpgye göre bir tık daha tercih edilebilir. Bu fiyat bandında yine de en iyisi Geeky GK65 olur.

Hocam Amazon'dan fırsat kovalayın.
Arada bir RK, E-Yooso, Epomaker, Akko veyahut Ajazz vesair göreceli kalburüstümsü markalar çok çok garip fiyatlara düşüyor. 1 hafta olmadı RK68 klavye 1300 sipariş geçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı