Redrock B32124R12S sistem nasıl?

resul_256

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yaşadığım yerde elden taksit imkanıyla hazır sistem satan yerler var. Bir tane sistem buldum ancak kafamda bazı soru işaretleri var. Size özelliklerini ve alacağım sistemin linkini atacağım;

Özellikler:

İşlemci: 2. nesil Intel Core ı3 3.3GHz.
RAM: 4 GB.
Depolama: 120GB SSD (500GB HDD eklemeyi düşünüyorum)
Anakart: Bilgi yok.
GPU: Onboard.

Bu sisteme ekran kartı eklemeyi ve zaman içinde işlemcisini değiştirmeyi düşünüyorum. Zaten bu bilgisayarı sadece oyun (CS:GO, Valorant, Minecraft, ETS 2, ATS, L4D1-2, vb. oyunları oynayacağım.) ve EBA için alıyorum. Sizlerin önerilerini de bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler!

O zaman şöyle birşey sorayım. Bu sistemi alsam bunu upgrade etmeye değermi? Yada dediğiniz gibi APU sistem toplamak daha mantıklımı olur?

Hocam bu sistemi alsan anakart değişecek işlemci değişmesi için almayın o yüzden. Attığımı size özel topladım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O zaman şöyle bir şey sorayım. Bu sistemi alsam bunu upgrade etmeye değer mi? Yada dediğiniz gibi APU sistem toplamak daha mantıklımı olur?

Şu sistemi alın, çok daha iyi,11.nesil işlemciler yoldayken 2.nesil işlemci almak mantıksız olur, hem eski hem de ileriye dönük değil:

Geri
Yukarı