Redrock PSU nasıldır?

Marka gayet kaliteli. Adını ilk defa duydunuz diye sallamanıza gerek yok :) bu PSU mining için, fanı da 8 cm gördüğüm kadarıyla. Oyun bilgisayarında kullanımı uygunsuz. Sırf 3090 aldınız diye bu kadar büyük PSU'lara ihtiyacınız yok. 1000 watt bile fazla fazla yeter sisteme. Her ne kadar geri kalanını bilmesek de :)

Marka gayet kaliteli. Adını ilk defa duydunuz diye sallamanıza gerek yok :) Bu PSU mining için, fanı da 8 cm gördüğüm kadarıyla. Oyun bilgisayarında kullanımı uygunsuz. Sırf 3090 aldınız diye bu kadar büyük PSU'lara ihtiyacınız yok. 1000 watt bile fazla fazla yeter sisteme. Her ne kadar geri kalanını bilmesek de :)

Mesela 128 GB RAM falan var. Intel Core i9 12900K falan hepsini tek tek sayamam da bayağı pahalı. O yüzden önerilerinizi bekliyorum.

Sizi Redrock PSU ve yanında elektrik kesintisi ile baş başa bırakalım o halde, sisteminizi nasıl çöp ediyor görmüş oluruz.

Hayır. Tlp cevap verse çok iyi olur o bu konulara hakim
Sizi Redrock PSU ve yanında elektrik kesintisi ile baş başa bırakalım o halde, sisteminizi nasıl çöp ediyor görmüş oluruz.
Çöple alakası yok fikir sordum. Hatalıysam düzeltmek için
@Sir Benjamin bana kaliteli bir psu önerisi yapar mısın? Bu konulara çok hakimsin

Aynen öyle :). 1 yıldır kullanıyorum riglerimin birinde 1650 watt olanını, ayda 1 kez kesin elektrik gider hiçbir sorun yaşamadım. Mining forumlarında yaşayanını da görmedim. Siz sallamaya devam edebilirsiniz :)

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı