Redrock PSU nasıldır?

Marka gayet kaliteli. Adını ilk defa duydunuz diye sallamanıza gerek yok bu PSU mining için, fanı da 8 cm gördüğüm kadarıyla. Oyun bilgisayarında kullanımı uygunsuz. Sırf 3090 aldınız diye bu kadar büyük PSU'lara ihtiyacınız yok. 1000 watt bile fazla fazla yeter sisteme. Her ne kadar geri kalanını bilmesek de

Mesela 128 GB RAM falan var. Intel Core i9 12900K falan hepsini tek tek sayamam da bayağı pahalı. O yüzden önerilerinizi bekliyorum.

Sizi Redrock PSU ve yanında elektrik kesintisi ile baş başa bırakalım o halde, sisteminizi nasıl çöp ediyor görmüş oluruz.

Hayır. Tlp cevap verse çok iyi olur o bu konulara hakim
Sizi Redrock PSU ve yanında elektrik kesintisi ile baş başa bırakalım o halde, sisteminizi nasıl çöp ediyor görmüş oluruz.
Çöple alakası yok fikir sordum. Hatalıysam düzeltmek için
@Sir Benjamin bana kaliteli bir psu önerisi yapar mısın? Bu konulara çok hakimsin

Aynen öyle . 1 yıldır kullanıyorum riglerimin birinde 1650 watt olanını, ayda 1 kez kesin elektrik gider hiçbir sorun yaşamadım. Mining forumlarında yaşayanını da görmedim. Siz sallamaya devam edebilirsiniz

Artı -1 Eksi
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…