REEDER A7İS QUAD vs A7i

bambamm6

Kilopat
Yer
İstanbul
REEDER A7İS QUAD INTEL ATOM 3GR-C3230RK 1.1GHZ-1GB-8GB DİSK-7''-CAM-BT-3G-AND5.1

Selamlar, kardeşime hediye olarak tablet bilgisayar almayı düşünüyorum. Yukarıdaki linkte bulunan modeli gözüme kestirdim, bunun 1 GB RAM'i var ancak aynı markanın bi de A7İ modeli var, onun da 2 GB RAM'i var geri kalan özellikler aynı.

Sizce tabletlerde 1GB RAM veya 2GB RAM olması çok fark eder mi? Bu modeli veya markayı tavsiye eder misiniz? Veya aynı fiyat seviyelerinde tavsiye edebileceğiniz modeller var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kendi kullandığım Reeder P10s modelinden yola çıkarak konuşursam şu anda cihazımda bir sıkıntı yok. Ortalama 4.5 aydır kullanıyorum ve herhangi bir sıkıntı, donma, kasma, aşırı ısınma gibi sorunlar yaşamadım. O yüzden markayı alınabilir olarak görüyorum. Model için net bir şey söyleyemeyeceğim. Vatan bende sıkıntı yarattığı için fiyatı ne kadar göremiyorum. Diğer yerlerde de 300 TL olarak gördüm. Eğer fiyatı aynı ise 2GB olanı almak daha mantıklı tabi. Yakın zamanda bende küçük kardeşime tablet almayı planlıyorum. Ama bütçem biraz daha yüksek benim. 700 TL civarı bir şeyler düşünüyorum açıkçası.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı