Satılık Reeder A8I Q2 Tertemiz Tablet

Johan Hegg

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Seneler öncesi internet taahhütümüzü yenilediğimizde babam faturaya ek olarak almıştı. Aldığımız günden beridir evde hiçbir şekilde aktif olarak kullanma gereği duymadık. Yine faturaya ek olarak bir tane de Hometech marka tablet almıştık. Onun özellikleri biraz daha düşüktü. O satıldı. Şuan da evdeki General Mobile E-Tab 5 tableti kullanıyoruz. Tablet çok temiz durumda. Seneler öncesi aldığımıza bakmayın. Dediğim gibi aktif olarak kullanmadık. Garantisi bitmiş durumdadır. Tabletin arkasında çok ince kılcal çizik var sadece. Göze batmıyor. Sıfırdan farksız desem yeridir. Sadece şarj adaptörünün orjinal ipli kablosunu evdekiler alıp telefonları için kullanmışlardı. Ben de yeni kablo aldım. Sadece kablosu farklı bir markadır. Adaptörü orjinal. Kutusu mevcut. Fiyat araştırması yaparken nette sadece Sahibinden.com'da 1 adet ilanını bulabildim. Bu modelin sıfırı yoktur şuan. O yüzden fiyatı bu şekilde araştırdığım fiyatın altına koyuyorum. Fiyatla ilgili görüşlerinizi de yazabilirsiniz. 2. el satış sitesi olan Zebramo.com'u kullanıyorum. Gittigidiyor da tercih edilebilir. Gaziantep'te ikamet ediyorum. Elden almak isteyen varsa görüp alabilir.

Dosya Ekleri

• IMG_0023.JPG
    IMG_0023.JPG
    585,9 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_0028.JPG
    IMG_0028.JPG
    1.007,3 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_0029.JPG
    IMG_0029.JPG
    940,6 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_0032.JPG
    IMG_0032.JPG