Rehber Reeder alınır mı?

Hocam reeswapdan forum doldurun yollayın Reeder'ım uygulamasından yapın uygulama yoksa netten yapın forum doldurun yollayın ararlar.

Benim telefon da 3 kere bozuldu bir sürü sorunu vardı, yapmadan gönderiyorlar her seferinde. Destek anlamında da ürün anlamında da rezalet bir firma kendisi.

Benim telefon da 3 kere bozuldu bir sürü sorunu vardı, yapmadan gönderiyorlar her seferinde. Destek anlamında da ürün anlamında da rezalet bir firma kendisi.
Aslında evet cihazları pek iyi değil ben 2 cihaz değiştim birinde ımei sorunu vardı birinde ekran sorunu ımei gine neyse hal olur da ekran sorunu kötü programların yazıları vs ekran da kalıcı kalıyor du onuda geçtim mesaj atan kişinin resmi bulanık veya bozuk okuyor du gittim verdim yeni sıfır aldım ve bunlar da şunu da gördüm internet üzerinden inen apk'ları kurması uzun sürüyor niye bilmiyorum YouTube çok geç giriyor videolar çıkmıyor sadece wifi de ama mobil veri ile girince hemen açılıyor YouTube ben şuan s23 pro max kullanıyorum oda önceki cihazın ram belleği ve hafızası yetmedi

Geri
Yukarı