Reeder P10S mi, Samsung J7 Pro mu?

J7 Pro. En azından Samsung daha güven verici. Hem 7870 14nm ve P10 28nm. Reeder cihaz kullandım. Tablet olsa da. Performans falan iyi de tasarım bir yerden sonra sıkıcılaşıyor ve tekleme donma ile beraber hatalar alıyordum. Tab S3, Tab S4 ve A10iX (Bu olmalı. iPad`e benziyordu hafiften.) denedim. Ve S4 en başarılısı. Ardından da S3. ASUS MemoPad 7 bile daha iyi A10iX`ten. Aslında en başarılı bulduğum MemoPad 7. Kamera ve kamera arayüzü o fiyata çok iyiydi. Ama S4 daha ekstra bir şey. Sonra hırsızın teki geldi çaldı hepsini. Evet...
İthalatçı sorun olmaz ise Mi 5S ve G5 bakmanı öneririm. Öbür türlü P2, Zenfone 3, Moto Z Play, X Compact, X, A7 2017, A5 2017, XA1, P9 lite 2017, GR5 2017, IDOL 4 (Bizzat kullanıyorum. Optimizasyon yapmazsan tekleme takılma oluyor ve çok ısınma var. Ama genel olarak gayet hızlı. Tabii ki bir EMUI ya da AndroidOne değil. Onun dışında her şeyi çok iyi. Ses performansı fiyatında rakipsiz.) bakabilirsin. Ayrıca Aliekspress`te bir yer var. HKTR diye bir yer. Gümrükten kesin geçiyor diyorlar. Herkesin yorumu olumlu. Axon 7 1200+100TL kargo ile alabilirsin, ama yine de tartışılır ne kadar mantıklıdır. OnePlus 5 de 1600 1700TL civarı olması gerek. Belirtmek istedim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı