Reeder P10S Nasıl?

Seccad Karaköz

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Reeder P10S nasıl bir telefon? Reeder markası nasıl? Telefon için aradığım özellikler ekranı iyi olsun, saglam olsun 5 yıl beni idare etsin. Aslında Note 4 bakıyorduk Vatan Bilgisayardaki adam babamın aklını çeldi yok P10S daha iyi, ekranı daha iyi, kamerası daha iyi diyerekten. Sizlerden yorumlarınızı bekliyorum.

Reeder'ı sattığında komisyon alacağı için öyle söylemiştir. Pek alınası bir marka değil.

Bütçen varsa S6 al, yoksa Note 4 de hala alınabilir.

27 Haziran'da aldım ürünü. Şuana kadar hiç bir sorununu görmedim. Kesinlikle tavsiye ederim. Marka ön yargısına kapılmayın. O fiyata en iyi özellikleri sunan bir tek bu telefon var.

P10s'e söyleyecek pekte birşey yok. Android kullanıcılarının almasını şiddetle tavsiye ederim, artık program güncellemeleri çok sık gelmekte ve mb oranı artmakta, bundan dolayı yüksek hafızalı cihaz almak daha çok işimize gelir şahsen benim öyle, ve p10s tam anlamıyla istediğim bir modeldi 64 gb hafızalı ve arttırılabiliyor ama gerek bile duyulmaz derim ben. başka söylemek gerekirse 4 gb ram ve fiyatının çok üstünde olan bir model.. android cihazlarda markaya bakmayıp özelliklere bakmak daha iyidir derim, yazılımlar aynı sonuçta ve bu özelliklerde daha bilindik markalara bakarsanız eğer tutar 1.5 katı kadar yükselir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı