Reeder P13 Blue Max Lite 2021 telefonda hep reklam çıkıyor

bulutcan047

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
16 GB DDR3 RAM
İ5 4570 3.NESİL
R7 240 4 GB
256 GB SSD
500 GB HDD
Reeder P13 blue Max Lite 2021 telefon kullanıyorum. Sürekli reklam çıkıyor. Kaç kere telefonu sıfırlasam da 1 hafta sonra falan tekrar çıkıyor. Ne yapmalıyım?

Reeder P13 blue Max Lite 2021 telefon kullanıyorum. Sürekli reklam çıkıyor. Kaç kere telefonu sıfırlasam da 1 hafta sonra falan tekrar çıkıyor. Ne yapmalıyım?

Reklam tam olarak nerelerde çıkıyor.

Bu tarz dandik markalarda hep boyledir zaten. Abi zaten telefonuna para veriyoruz, neden icerisine reklam koyuyorsun? Tarayıcı falan demiyorum ha, kendi uygulamalarına koyuyorlar ya.

Eğer telefonun uygulamalarında çıkıyorsa uygulamaların ayarlar kısmında "öneriler" seçeneğini kapatmalısın.

Herhangi bir uygulamada çıkıyor ve belli bir süre geçmiyor.

Denedim işe yaramıyor.

Herhangi bir uygulama derken mesela Reeder'ın kendi uygulamalarında mı yoksa Play Store üzerinden yüklediğiniz bir uygulamada mı?

Bu tarz dandik markalarda hep boyledir zaten. Abi zaten telefonuna para veriyoruz, neden icerisine reklam koyuyorsun? Tarayıcı falan demiyorum ha, kendi uygulamalarına koyuyorlar ya.

Dandikle alakası yok Xiaomi de aynı merak etme Türk malları reklam aşıgıdır bizim gibi akılsızlar alıyor.

Herhangi bir uygulama derken mesela Reeder'ın kendi uygulamalarında mı yoksa Play Store üzerinden yüklediğiniz bir uygulamada mı?

Sabit bir uygulamada çıkmıyor değişiyor. Genellikle Play Store'den indirilen uygulamalarda çıkıyor. Reklam bitmeden başka uygulamaya geçemiyorum.

Reklam virüsü olabilir hocam. Play Store'dan Eset Antivirus programını indirip tarama yapmanızı öneririm.

Geri
Yukarı