Reeder P13 Blue Max nasıldır?

277015

Hectopat
Makaleler
3

Şu an fiyatı diğer telefonlara bütçeme daha uygun.

Benim için önemli olan çok az şey var.
Bataryası nasıl? Çoğunlukla sosyal medya (çoğuna tarayıcıdan giriyorum.) Ve cihazı çok zorlayan oyunları oynamıyorum 2 GB RAM 16 GB depolama telefonumun bile açabildiklerinden.
Telefonun kullanılamaz hale gelmesi ne kadar sürer? Telefonun kasması vb.

Bunlar dışında eksi özelliklerini yazsanız iyi olur.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

Şu an fiyatı diğer telefonlara bütçeme daha uygun.

Benim için önemli olan çok az şey var.
Bataryası nasıl? Çoğunlukla sosyal medya (çoğuna tarayıcıdan giriyorum.) Ve cihazı çok zorlayan oyunları oynamıyorum 2 GB RAM 16 GB depolama telefonumun bile açabildiklerinden.
Telefonun kullanılamaz hale gelmesi ne kadar sürer? Telefonun kasması vb.

Bunlar dışında eksi özelliklerini yazsanız iyi olur.
Şimdiden teşekkürler.
Reeder alınmaz.

Bu tür pek büyük olmayan markaların cihazlarını almanızı önermiyorum. Gerekirse ikinci el alın ama markalı cihaz alın.

Reeder genelde uygun fiyatı ile öne çıkıyor sadece alo demek için kullanacaksanız alın lakin gerek arayüz gerek donanımsal açıdan alınabilecek bir telefon değil.

Demek öyle teşekkürler.
@Silinen üye hocamız Reeder alınmaz demiş marka ile ilgili bir sorun mu?
Hocam ben de eklemek istiyorum. Hoş artık 3000 liradan aşağı Samsung telefon bile bulamıyoruz. M21 ve M12 var sadece bu sınırda da. M21 yine makul.

Bana soracak olursanız bu paraları heba edeceğinize 3000 lira sınırında Realme C25S modeli ile 2500 liraya da bulunabilen Tecno Spark 6 modellerini inceleyin derim.

Evet bir elde 500 - 1000 lira çıkmak da oldukça ciddi bir adım. Şahsi fikrim bu yönde. Başka modellere de bakabilirsiniz bütçeniz dahilinde. 2000 liranın üstüne çıkmak gerekiyor ama neredeyse kesinlikle.

Benim tavsiyem ikinci el iPhone 7 bakmanız bir tık bütçenizi artırırsanız güzel bir cihaz bulabilirsiniz, bu fiyatta sıfır cihazların stabilizasyonu iyi değil dediğim gibi en iyi tercih iPhone 7 olacaktır.

Max olmayanını kullanıyorum ve uygun fiyatlı.
Şarjı iyi gidiyor.
Kamerası kötü.
Youtube ve whatsapp için diyorsanız max olmayanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı