Reeder P13 Blue Max Pro 2023'te alınır mı?

OmerBRN

Centipat
Makaleler
4
Yer
Ankara/Mamak
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core İ5 4460 3.20GHz
GTX960 (2GB) Ekran Kartı
DDR3 8GB 1600MHz RAM
256SSD(SAMSUNG) , 320HDD(WD BLUE)
Gigabyte Z97X Gaming 3
Herkese selam, ben Ömer:) bugün Reeder P13 Blue Max Pro 2021 isimli cihaz, 2023 yılında hala alınır mı? Sorusuna cevap verdik. Çıktığı zamanda çok bir vaadi olmayan bu telefon, hala aynı şekilde tek iyi yanı ucuz olması.
Reeder P13 Blue Max Pro 2021.
-Unisoc SC9863a isimli işlemci ile Helio P22-G25 gibi işlemcilerden üstün olmakla beraber, unisoc T310 ve Helio G35 gibi işlemcilerin gerisinde kalıyor. İşlemci 10/5
-Kamera çok kötü değil ancak elinizi sabit tutmadığınzda gerçekten puslu fotoğraflar çekiyor. Ön kamera da işler daha vahim. Bu kamera ile herhangi bir yazıyı okumak gerçekten zor. Kamera 10/3
-Ekran kısmında 760x1600 çözünürlüğünü, 268PPI piksel yoğunluğunu ve 60Hz ekran tazeleme hızını görüyoruz. Bu ekran Samsung'un eski ucuz cihazlarında, bazı ucuz Redmi cihazlarında ve neredeyse tüm Reeder cihazlarında görüyoruz. Ekran 10/5
-6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama gerçekten gayet tatmin edici. Android arayüzünde herhangi bir sorun yaşanmıyor.(Android 11)RAM ve ROM 10/8
Genel değerlendirme10/5,2
(Not: Açıklamayı yazarken fazla iyimser davranmış olabilirim, kusuruma bakmayın, aşağıya yazarsanız daha sonraki yazılarımda buna dikkat ederim.)

(27 Kasım 2023 tarihinde alalı tam 2 yıl olacak ve kamera haricinde hiçbir problemi yok. Arka kamera hem bulanık hem de çizgili bir şekilde fotoğraf çekiyor. 1200TL'ye aynı cihazın, 1950TL'ye de üst modelinin 2yıl+6ay garantili sıfır halini verecekler. Çok sevmesemde Reeder beni memnun ediyor. Daha önce düşük model bir cihaz verip S19Max almıştım garantiden.)

Elinize sağlık hocam. Ekran kesinlikle günümüz için kabul edilemez, adamlar 6.5-6.7 inç ekranlı telefon üretiyorlar ama HD - 270 PPI kullanıyorlar. Rezalet ekranları. Bahsettiğiniz cihazın işlemcisi çöp, kullandıkları en kabul edilebilir işlemci Unisoc T610 ama o da adam akıllı bir işlemci değil. Tek avantajı sıfır ve ucuz olması. Kameraları gösteriş için, çalışmıyor bile. Ben Reeder marka telefon almak yerine ikinci ele yönelirdim.

Elinize sağlık hocam. Ekran kesinlikle günümüz için kabul edilemez, adamlar 6.5-6.7 inç ekranlı telefon üretiyorlar ama HD - 270 PPI kullanıyorlar. Rezalet ekranları. Bahsettiğiniz cihazın işlemcisi çöp, kullandıkları en kabul edilebilir işlemci Unisoc T610 ama o da adam akıllı bir işlemci değil. Tek avantajı sıfır ve ucuz olması. Kameraları gösteriş için, çalışmıyor bile. Ben Reeder marka telefon almak yerine ikinci ele yönelirdim.
Kesinlikle ikinci ele yönelmek daha mantıklı hocam. 2500e ikinci el RN8Pro gibi telefonlar var ve çok mantikli. Ekran olarak da yine size katılıyorum. En az FHD olmalı ve işlemcidede Gelip G80 kullanilmali.

Kesinlikle ikinci ele yönelmek daha mantıklı hocam. 2500e ikinci el RN8Pro gibi telefonlar var ve çok mantikli. Ekran olarak da yine size katılıyorum. En az FHD olmalı ve işlemcidede Gelip G80 kullanilmali.
Unisoc T610, 5.000-6.000 liranın altına kabul edilebilir ama en basitinden FHD+ ekran ve hızlı şarj olmaması çok büyük eksikler. Hızlı şarj olsa, ekranı FHD+ olsa bu fiyatlarda tercih edilebilir.

Unisoc T610, 5.000-6.000 liranın altına kabul edilebilir ama en basitinden FHD+ ekran ve hızlı şarj olmaması çok büyük eksikler. Hızlı şarj olsa, ekranı FHD+ olsa bu fiyatlarda tercih edilebilir.
Kesinlikle evet. FHD+ kesinlikle şart. Hızlı sarjda en az 33w olsa S19 Max Pro modeli tercih edilir . Hatta şuan 3600liraya tercih edilecek en mantıklı model S19Max Pro.

Yeni konular

Geri
Yukarı