Çözüldü Reeder P13 Blue Max Wi-Fi çok yavaş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Telefonu Hepsiburada aracılığıyla orijinal aldım kurulum vs yaptım ve internetten (chorome Google Play Store) dosya indirirken çok yavaş indiriyor cihaz neden olabilir sizce bu? Wi-Fi üzerinden indirme yapıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam ayni sorun bende de var cözebildiniz mi?

Çözdüm:
Çözüm evinizde internet en fazla nerede çekiyorsa orada kullanmaya özen gösterin. Ayrıca ben Superonline kullanıyorum bende 5 GHz Wi-Fi var. Ana Wi-Fi'ya ek olarak eğer sizde varsa 5 GHz odalara geçtiğinizde internetin çekmediği mutlaka 5GHz agını kullanmaya çalışın. Ayrıca dediklerimi yapmadan önce Wi-Fi ağınızı tamamen unutun ve tekrar bağlanın. Telefonu kapatın açın ve güncellemeleri kontrol edin. Ben şahsen kendi sorunumu bu yöntemle çözebildim.
Telefonu Hepsiburada aracılığıyla orijinal aldım kurulum vs yaptım ve internetten (chorome Google Play Store) dosya indirirken çok yavaş indiriyor cihaz neden olabilir sizce bu? Wi-Fi üzerinden indirme yapıyorum.
Reis yavaş inmesi normal çünkü reeder çok da mükemmel bir telefon değil wifi çekim kuvveti oldukça düşük bence onunla idare etmelisin sonrada yenisini almalısın.

Hocam ayni sorun bende de var cözebildiniz mi?

Çözdüm:
Çözüm evinizde internet en fazla nerede çekiyorsa orada kullanmaya özen gösterin. Ayrıca ben Superonline kullanıyorum bende 5 GHz Wi-Fi var. Ana Wi-Fi'ya ek olarak eğer sizde varsa 5 GHz odalara geçtiğinizde internetin çekmediği mutlaka 5GHz agını kullanmaya çalışın. Ayrıca dediklerimi yapmadan önce Wi-Fi ağınızı tamamen unutun ve tekrar bağlanın. Telefonu kapatın açın ve güncellemeleri kontrol edin. Ben şahsen kendi sorunumu bu yöntemle çözebildim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çözdüm:
Hocam modemim 5ghz yi destekliyor fakat bu cihazda wifi 4 var 5g ağını bulmuyor,modeme 1 metre yakinin yine 3bmit çıkıyor...Bu arada cihazim p13 blue max L 2022

Hocam modemim 5GHz'yi destekliyor fakat bu cihazda Wi-Fi 4 var 5G ağını bulmuyor, modeme 1 metre yakinin yine 3bmit çıkıyor...bu arada cihazim P13 Blue Max l 2022.

Telefonu sıfırla.

Yeni konular

Geri
Yukarı