Reeder P13 Blue yavaş şarj oluyor

Pc_7

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. Birkaç zamandır kullanıyorum. Şarj aletini taktıktan 15 saniye sonra yavaş şarj oluyor. Uyarısı geliyor. Çözümü var mıdır?

Selamünaleyküm arkadaşlar. Birkaç zamandır kullanıyorum. Şarj aletini taktıktan 15 saniye sonra yavaş şarj oluyor. Uyarısı geliyor. Çözümü var mıdır?

Adaptörün Volt sayısı çok az ve o bataryaya göre biraz az kalmış telefonluk bir sorun yok çözümü eğer telefon ne kadar W desteklerse o kadarlık bir adaptör alın.

Adaptörün Volt sayısı çok az ve o bataryaya göre biraz az kalmış telefonluk bir sorun yok çözümü eğer telefon ne kadar W desteklerse o kadarlık bir adaptör alın.
5volt 2 amper bir adaptör kullanıyorum. Telefonu alırken 1 amper vermişti adam. Ben sonradan 2amperlik aldım ama işe yaramadı

O telefonu babam kullanıyor, orijinal şarj cihazında 5 Volt 0.76 amper şarj cihazı nedir yahu. İsterseniz yenisini alabilirsiniz telefonunuzda sıkıntı yoksa. Sizin adaptörünüz işe yaramamış az önce gördüm. Kablo değiştirmeyi deneyin.

T
O telefonu babam kullanıyor, 5 Volt 0.76 amper şarj cihazı nedir yahu.
Telefon 10W şarj cihazlarını destekliyor. İsterseniz yenisini alabilirsiniz telefonunuzda sıkıntı yo

O telefonu babam kullanıyor, 5 Volt 0.76 amper şarj cihazı nedir yahu.
Telefon 10W şarj cihazlarını destekliyor. İsterseniz yenisini alabilirsiniz telefonunuzda sıkıntı yoksa.
Telefonumdan memnunum şarj cihazı öneriniz varmı. Birde babanızda böyle bir sorun varmı ?

Telefonumdan memnunum şarj cihazı öneriniz var mı? Bir de babanızda böyle bir sorun var mı?

3 saatte yüzde 100 oluyor. Size önerim Spigen marka şarj cihazlarına bakmanız olacaktır.

Hızlı şarj desteği telefonda bulunmuyor maalesef bu duruma bir çözüm yok.
Evet, telefonda hızlı şarj desteği yok, normal bir şarj cihazı da iş görür nitelikte. Onun dışına pek çözümü yok.

1,300 TL'lik telefondan ne beklersiniz ki? Kalitesiz bir telefon. Hatta en berbar telefon. Böyle şeyler normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı