Reeder S19 Max Pro 128/4 alınır mı?

Bütçe
3.000 - 4.000 TL
Verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkürlerimi sunuyorum. A101'e bu ürün gelecekmiş. Daha uygun fiyatlı ve benzer özelliklere sahip. Bu ürünü önerir misiniz?
1700250815896.png

Verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkürlerimi sunuyorum. A101'e bu ürün gelecekmiş. Daha uygun fiyatlı ve benzer özelliklere sahip. Bu ürünü önerir misiniz?
Eki Görüntüle 2019614
Rica ederim hocam. Sadece şu kataloğa bakarak olabilir ama siz en iyisi bunu birde o attığım iki telefonun linkini kopyalayıp yeni bir konu açıp "hangisini önerirsiniz" diye sormanız en iyisi olur bence.

Ne kadar süredir kullanıyorsun? Problemli olan kısımları var mı?
4 aydır kullanıyorum şu anda problem yaşamadım batarya gayet güzel gidiyor bu fiyata type-C bulmak çok güzel ama aşırı güzel kamera bekleme bir fotoğraf koyuyorum bu kamerayla çektiğim.

Eki Görüntüle 2019614
Ben başta o telefonu almaya karar vermiştim ancak çok kişi bataryasını ve kamerasını kötüleyince almadım bir de sar değeri şüpheli o telefonun.

Dosya Ekleri

• IMG_20231118_092446_HDR.jpg
    IMG_20231118_092446_HDR.jpg
    183,5 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Öneriniz nedir?

Huawei P20, P30, Galaxy A30, Redmi Note 9 Pro ya da Redmi Note 10 gibi cihazlara bakılabilir. Telefonların ikinci el piyasasının ne hâlde olduğunu bilmiyorum da normalde bunlar alınabiliyordu.

4 aydır kullanıyorum şu anda problem yaşamadım batarya gayet güzel gidiyor bu fiyata type-C bulmak çok güzel ama aşırı güzel kamera bekleme bir fotoğraf koyuyorum bu kamerayla çektiğim.

Ben başta o telefonu almaya karar vermiştim ancak çok kişi bataryasını ve kamerasını kötüleyince almadım bir de SAR değeri şüpheli o telefonun.
Çok uzun süredir kullanmıyorsun fakat problem yaşamadıysan fiyatına göre gayet iyi bir modele benziyor. Kamerası ise bence iyi. Güzel bir çekim yapmışsın. Narlar büyümüş, onları da toplama iznin var ise toplamaya başla. :)

SAR değerine gelirsek haklısın. SAR değeri biraz yüksek bir cihaz. Çok yüksek sayılmasa da diğer telefona kıyasla fark var.

Çok uzun süredir kullanmıyorsun fakat problem yaşamadıysan fiyatına göre gayet iyi bir modele benziyor. Kamerası ise bence iyi. Güzel bir çekim yapmışsın. Narlar büyümüş, onları da toplama iznin var ise toplamaya başla. 🙂
Evet toplayacağız yakında😁
Bir de belirteyim ben 6/256 GB olanını kullanıyorum 4/128GB olanının performans farklı mıdır bilemem ama dediğim gibi şimdiye bir sorun çıkartmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı