Reeder S19 Max Pro S alınır mı?

ısrarlı değilim elimden bişey gelmiyor aileyi ikna edemiyorum reeder alacaklarmış

Yaptıklarını gösterin, delil gibi sunun. Her şekilde ikna edersiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Reeder alacağına en kötü iPhone 7 al o derece.

Unisoc T310 işlemci verimsiz.

Infinix Hot 10 MediaTek Helio G70 bir nebze idare eder o fiyata.

Unisoc T310 gayet iyi bir işlemci Reeder P13 blue Max Pro Lite 2022 kullanıyorum ve bu işlemci ile New state, PUBG, Asphalt 9, standoff 2 vb. oyunları rahatlıkla oynadım kötü değil ama çok da iyi değil.

Israrlı değilim elimden bir şey gelmiyor aileyi ikna edemiyorum Reeder alacaklarmış.

Hocam kötü bir telefon değil seviyesi fena değil seviyesinde ama iyi de değil. Reeder ile müzik ve Instagram'da gezinilebilir eğer oyun oynama düşünceniz varsa oynayabilirsiniz gibi görünüyor çünkü alt modellerden biri olan p serisinde New state dahil bazı oyunları denedim tabii Genshin Impact gibi aşırı yoran oyunları kaldırmaz ama Asphalt 9 ve standoff 2 kaldırır. Fake kamera muhabbeti ise şöyle ki p serisinde olan garip bir konuydu bu açıkçası benim umurumda değil kamerayı pek kullanmam s serisinde ise kameralar gerçek.
Son olaraksa yorunlara bakılırsa bu telefon Reeder'dan pek destek almaz gibi duruyor. Android yeni sürümleri kesin almayacak ama birkaç sene bile idare eder gelen cihaz sorunsuz ise.
Ek olarak bu mesajı Reeder ile yazıyorum;

Screenshot_20240408-224830.png

Screenshot_20240408-224801.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı