Reeder telefon kullanıp memnun olan var mı?

Oyun oynamadığın içindir.

PUBG tarzı oyunlarda 30 FPS civarı alıyorum.

Kız kardeşim Reeder P13 Blue Max L 2021 kullanıcısı, memnun değil. Babam Reeder P13 Blue kullanıcısı, ona yetiyor.
Bende P13 Blue Max 2020 var.
Android Go falanda değil.
Screenshot_20220709-231851.png

Cep telefonları 100 dolara denk geliyor. Bu fiyata maaliyetler ve vergiler de dahil. General Mobile gibi üreticilerin cep telefonları bu kadar ucuz olamıyor. Ya arkaplanda cep telefonu ayağına büyük bir fon dönüyor ya da cep telefonlarını yıllar önce ürettirdiler.

Cep telefonlarında kullandıkları işlemciler çok kötü, 6 ayı bile doldurmadan kasılmalar başlıyordur. İşletim sistemi güncellemesi diye bir şey zaten yok. Bu fiyat bandında ikinci el cep telefonlarına bakmak çok daha iyi olacaktır.

Reeder'a vereceğim paraya Oukitel c21 alırdım. Aynı fiyat bandında olmasına rağmen özellik olarak 2'ye katlar.
Bu fiyat bandında tasarım ve özellik açısından gerçekten iyiymiş. Xiaomi gibi bir üretici çıkartsaydı muhtemelen satışı çok fazla olurdu. Artık yeni giriş seviyesi cep telefonlarının fiyatları 5.000 TL'lerden başlıyor. Bu fiyatlar eski cep telefonlarının eski stoklarından. Alım gücü yerlerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı