Reeven E12 içinden eksik parça

tonnnn

Hectopat
Reeven E12 aldım, incelemelerini okumuştum tam monte edeceğim CPU socketine vidalarken kullanilan iki vidadan biri eksik. Çıldıracağım. Onun yaninda gelen artan bir parca daha oldu. Ne yapabilirm? Baska vidalardan uydurabilir miyim oraya? @Lee Yubin
Bu backplate sabitlemek için olan vidalardan artmis miydi sizde de?

Dosya Ekleri

• 16353475768459046009614795299957.jpg
    16353475768459046009614795299957.jpg
    186,9 KB · Görüntüleme: 35
Hayir resimde dikkat edersen o artan vidayi Backplate'i sabitlemek için kullanmistim onlardan biri. Evde uydurabileceğim birkaç vida buldum bir tanesi biraz sarı çok çok hafif paslı gibi kullansam sıkıntı olur mu? Digeri kucuk gelebilir çunku.

Kusura bakmayın şimdi anladım neyin eksik, neyin fazla olduğunu. Uyduracağınız vidayı takmadan önce tüm parçaların fotoğrafını çekip satıcıya mail atın, eksik parçayı yollar büyük ihtimalle. Ufak bir pastan da sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Zaten o parçayı, soğutucuyu tümden sökmeden değiştirebilirsiniz eksik olan gelirse.

Kusura bakmayın şimdi anladım neyin eksik, neyin fazla olduğunu. Uyduracağınız vidayı takmadan önce tüm parçaların fotoğrafını çekip satıcıya mail atın, eksik parçayı yollar büyük ihtimalle. Ufak bir pastan da sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Zaten o parçayı, soğutucuyu tümden sökmeden değiştirebilirsiniz eksik olan gelirse.

Yardimin için teşekkür ederim. Kasanin icinden cikan passiz vida ile de isimi gordum, firma ile de iletisime gectim. Iyi aksamlar, guzel gunler diliyorum :)

Geri
Yukarı