Reeven E12 RGB İşlemci Soğutucu İncelemesi

BIOS'tan fanların hızı ayarlanabiliyorsa önce öyle onu dene. Ama o kasanın sorunu fanlar değil de ön tarafında hava alacak bir yeri olmaması bence. Yani yanda çok az delikler var, buradan hava doğru düzgün giremez. Ön paneli çıkarıp kullanmayı denedin mi daha önce? Bu şekilde sıcaklıklar ne kadar oluyor denemediysen dener misin bi?

Fan ayarı yaptım ilk taktığımda 700RPM'de çalışıyordu ön panelş söküp oraya sineklik gibi bir şey takmayı düşünüyorum.

Temas var benimkinde, bir tık sağa doğru baskı da yapıyor fan. Ama tehlikeli düzeyde bir baskı değil. O yüzden dert etmedim. Daha yüksek profilde bir RAM kullansaydım ne olurdu bilemiyorum tabii.

Bende'de temas ediyor fanı takarken azıcık dokunuyor ama öyle slotu kıracak kadar ittirmiyor sıkıntı olmaz herhalde.
Ön paneli çıkarınca sıcaklıklar düşüyorsa evet öyle yapmak en mantıklısı.

Abi gelişme oldu kendi kendine sıcaklık düşmüş Render'da 99-100 arası kullanım 57-63 derece arası şu an ilk taktığımda 75 derece'ydi sıcaklık anlamadım kendi kendine düşmüş galiba yerine tam oturmamıştı ilk taktığımda şimdi yerine tam oturmuş gibi.

Son düzenleme:
Bu fandan alacağım.Giabyte B460m gaming hd anakartla adata gammix d30 dual ram le temas etme durumu var mı acaba?

Fanı ram'lere temas ettiği için sol tarafa taktım. Egzoz fanını da kasanın üst kısmına monte ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…