Çözüldü Reflection MSAA nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Naom

Picopat
Daha fazla  
GTA 5 oynarken gördüm MSAA açtım ardından biraz aşağıya kaydırınca reflection MSAA gördüm. MSAA gibi 4X 8X gibi ayarlanabiliyor ikisinin farkı ne? İkisini de aynı anda açmalı mıyım?

Çözüm
GTA 5 oynarken gördüm MSAA açtım ardından biraz aşağıya kaydırınca reflection MSAA gördüm. MSAA gibi 4X 8X gibi ayarlanabiliyor ikisinin farkı ne? İkisini de aynı anda açmalı mıyım?

Yansımaların keskinliğini yumuşatıyor ayna, cam gibi yerlerdeki. Sistem güçlü ise açabilirsin.

Yansımaların keskinliğini yumuşatıyor ayna, cam gibi yerlerdeki. Sistem güçlü ise açabilirsin.

Çözüm
RTX 4090 da kullansan kapalı ayarda bırak, gereksiz.

Ekran kartım RX 7700XT OC 3 fanlı ısınma problemi olmuyor, 12 GB ekran kartı. ayrıyeten ben başka bir şey sordum ikisinin arasındaki fark ne?

Darboğazı düşürmek için açılabilir.

Sisteminiz orta seviyeyse de açabilirsiniz performansı diğer MSAA ayarı gibi düşürmüyor.

Peki MSAA 8X'te ise reflection kaçta olmalı, ikisinde de aynı mı olmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı