Reflü olabilir miyim?

carl johson

Decapat
Evet arkadaşlar 2 gundur vücudumda agri var karnimda cevresinde ve sırtımda. Ayrica cok stresli bir insanimdir, bir basim agrisa ay beyin kanamasi mi ay beyin tümöru mu ay basim dönüyor panikatak var. Yani bugün spor yaptım bisküvi yedim cikolatali yattim 15 dk arkadas bir mide yanmasi basladi, tabii yine hemen internetten arastirdim reflü çıkıyor. Bogaz yanmasi cok hafif ama midem yaniyor ve agriyor, sorum su geciren ya da olan arkadaşlar tedavisi nasıl, ya da stresten olabilir mi? Yorumlarinizi bekliyorum.

Bence ölüsünüz öbür dünyadan mesaj yazıyorsunuz.

Hocam beyin timörünü geçtim beyin kanaması teşhisi koymanız çok ilginç

Size kesin olarak söyleyeceğim şey şu ki, ne yaparsanız yapın internete inanmayın. Söylediklerinizin pek çok nedeni var. Eğer çok rahatsız ediyorsa hastaneye gidin. Dayanılabilecek bir şey ise 1 gün daha bekleyin derim. Eğer halen geçmediyse kesin olarak bir doktora görünün.

Hocam sanki biraz kasıyor gibisiniz. Benim de sizin gibi bir arkadaşım var. Çocuğa sinüzitim olduğu için başım ağrıyor diyorum ve 5 dk sonra o da başım ağrımaya başladı diyor. :D Tabii yine bizde bilemeyiz hastalığınız olup olmadığını. En iyisi hastaneye gidip bir Check up vs. yaptırabilirsiniz.

Geri
Yukarı