ReFX Nexus 3 alternatifi VST önerisi

NooPlayer

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. FL Studio ve VST'leri çok bilmiyorum. Nexus 2 kullanıyordum. Çok memnundum ama crackli olduğu için bir şeyler hep ters gidiyor ve bazı sesler crash verdiriyordu DAW'ıma. Nexus 3'ü hep istemişimdir ama aşırı pahalı. Bu yüzden Serum aldım Spilce üzerinden Rent-To-Own sistemiyle. Serum her ne kadar müthiş bir yazılım olsa da bazı eksiklikleri var ve ayrıca satılan preset paketleri bana göre değil. Hip-Hop beatları gibi şeyleri yapmayı sevmem. Çok da böyle DnB ve Dubstep de dinlemem. Sevdiğim ve yapmak istediğim şarkı türleri aşağıda bulunacak.

İstediğim şeyler:
-Daha çok dark electro, phonk, retrowave türü şeyler yapmak istiyorum.
-Opsiyonel ama olursa iyi olur: Spilce'daki gibi ödedikçe bizim olacak bir sistem olursa sevinirim. Tek seferde ödeyemem. Tek seferde ödeyebileceğim max. miktar 120 USD.
-Sequence, bass ve key ağırlıklı olmasını isterim. Gitar sesleri de olursa tadından yenmez.
-Sonradan alacağım presetler fazla ve preset başına düşen fiyatların makul olmasını isterim. Örneğin 40-50USD/preset.

Dinlediğim müzik türlerinin bazıları:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(İlk 38 saniyesi. Sonrası hoşuma gitmiyor)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şimdiden teşekkürler. İyi ve sağlıklı günler.

Geri
Yukarı