Regedit kısmında virüs olabilir mi?

Merhaba, orijinal ücretli Kaspersky Premium Plus kullanıcısıyım, ancak Regedit kısmında users bölümünde bu şekilde kodlar mevcut ardından içerisine baktığım da Çince'ya da Japonca bir kısım olduğunu gördüm, anahtar kopyalama kısmından kopyalayıp Google da arattığım da virüs olduğu söylüyor ancak Kaspersky Secure Boot olarak da tarattım (Kaspersky'ın kendi işletim sistemiyle) hiçbir şekilde sorun bulmadı Regedit kısmından. Bu bölümler sakıncalı mıdır? Anatar adı: HKEY_USERS\S-1-5-21-58226265-3072933491-1684850289-1001_Classes\갚䃷ᰀ耀 bu şekilde.
Zararlı bir şey mi değil mi bu konuda uzman olanlar yardımcı olabilir mi?

Eki Görüntüle 1875501

Eki Görüntüle 1875507
Kayıt defterinden öğe silmek veya değiştirmek bilgisayarınızda çok ciddi sorunlara yol açabilir, eğer virüs olduğunu düşünüyorsanız bir anti virüs ile taratın zaten virüs silindiğinde o kayıt defteri anahtarlarıda çalışmaz.

Özetlemek gerekirse, profesyönel bir antivirüs ile taradıktan sonra o anahtar orada kalsa dahil çalışmayacaktır, çünkü herhangi bir kaynağı yok.

Merhaba, orijinal ücretli Kaspersky Premium Plus kullanıcısıyım, ancak Regedit kısmında users bölümünde bu şekilde kodlar mevcut ardından içerisine baktığım da Çince'ya da Japonca bir kısım olduğunu gördüm, anahtar kopyalama kısmından kopyalayıp Google da arattığım da virüs olduğu söylüyor ancak Kaspersky Secure Boot olarak da tarattım (Kaspersky'ın kendi işletim sistemiyle) hiçbir şekilde sorun bulmadı Regedit kısmından. Bu bölümler sakıncalı mıdır? Anatar adı: HKEY_USERS\S-1-5-21-58226265-3072933491-1684850289-1001_Classes\갚䃷ᰀ耀 bu şekilde.
Zararlı bir şey mi değil mi bu konuda uzman olanlar yardımcı olabilir mi?

Eki Görüntüle 1875501

Eki Görüntüle 1875507
Pubg oynadınız mı?

Kullandığınız bir programın dosyası olabilir. Tencent emülatör kullanıyorsanız onun anahtarıdır. Tehdit potansiyeli olsaydı gerçek zamanlı koruma tarafından tespit edilirdi. Endişe edilecek bir durum yok👍

Geri
Yukarı