Regedit nasıl sıfırlanır?

Unntarned

Hectopat
Yer
Bakü
Daha fazla  
Meslek
Cybersecurity Engineer
Merhaba ben 'Minecraft' isimli oyun için regedit indirmiştim fakat indirdikten sonra Mouse'ye 1 kere tıkladığımda, 2 kere tıklıyordu ve dil çubuğum kayboldu regeditlerimi nasıl sıfırlarım?

Kayıt defterinde değişiklik yapmadan önce yedek alın. Sıfırlama yok diye biliyorum ancak sistem geri yükleme oluşturulmuşsa Denetim Masası>Kurtarma bölümünden geri yükleyebilirsiniz.

Cmd'yi yönetici olarak açarak
sfc /scannow
komutunu deneyebilirsiniz.

İndirdiğiniz REG dosyasını not defteri ile açıp içindekileri buraya yazarsanız yardımcı olabiliriz.

Sadece Regedit'i sıfırlayamazsınız. Her zaman yedekte .reg dosyanız olması gerekir.
Sistem geri yükleme noktanız varsa geri yükleyin, yoksa üstüne 1 bardak soğuk su için.

Kayıt defterinde değişiklik yapmadan önce yedek alın. Sıfırlama yok diye biliyorum ancak sistem geri yükleme oluşturulmuşsa Denetim Masası>Kurtarma bölümünden geri yükleyebilirsiniz.

Cmd'yi yönetici olarak açarak
sfc /scannow
komutunu deneyebilirsiniz.

İndirdiğiniz REG dosyasını not defteri ile açıp içindekileri buraya yazarsanız yardımcı olabiliriz.
Sadece Regedit'i sıfırlayamazsınız. Her zaman yedekte .reg dosyanız olması gerekir.
Sistem geri yükleme noktanız varsa geri yükleyin, yoksa üstüne 1 bardak soğuk su için.
Sistemi geri yüklemedim (geri yükleme noktam yok) , indirdiğim regeditler 15 tane falandı bazılarını sildim bazıları duruyor büyük ihtimal sildiklerim yüzünden kaynaklandı benim için önemli olan dil çubuğunun kaybolması dil çubuğumu nasıl geri getirebilirim sadece 'ctfmon.exe' yazarak geri getirebiliyorum.

İndirdiğiniz dosyaların hepsini yeniden indirip atabilir misiniz buraya?
nereden indireceğim?, çöp kutusunu sildim CTRL+J'de olan geçmişide programlar siliyor otomatik. indirdiklerimi googlede böyle arayarak indirdim. 'Minecraft Regedit site:dosya.tc' böyle indirdim

Geri
Yukarı