Regedit üzerinden GamingServices dosyaları silinirse bilgisayara gelir mi?

Makaleler
5
Yer
UAE
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: İ7 11.Nesil / Nvidia GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12GB VRAM / 16 GB RAM / 512 GB SSD + 1 TB HDD /
Meslek
Öğrencilik
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\GamingServices]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\GamingServicesNet]

Regedit üzerinde bu son dosyaları silsem bilgisayara zarar verir mi?

Teşekkürler.

Neden silmek istiyorsunuz ki?
Benim defterde öyle bir klasör yok. (Windows 11)
Büyük ihtimalle sistem kaydı değildir. Sorun olmaz.
Hocam bilgisayarda oyun açamıyorum. Belki biliyorsunuzdur diye yazıyorum bu arada. Konu açmama rağmen hiç cevap gelmedi. Her neyse, MS Store üzerinden indirdiğim her hangi bir oyunu açamıyorum bilgisayarda. Tıklayınca Ms Store açıp Oyun Hizmetlerini indirmemi istiyor ama orda indir veya kaldır gibi bir ibare yok. Biraz araştırarak bulduğum sonuçta adam PowerShell'e komut girerek Yükle ibaresi geliyordu. Ben girince Failed diyor. Bende, oradaki kodun ne anlama geldiğini anlamaya çalıştım. Muhtemelen GamingServices dosyasını Regedit üzerinden siliyor. Umarım çözülür. O kadar para verip aldığım uygulamaları kullanamıyorum ya. Şaka gibi cidden. :(

Komut İstemi'ne sağ tıklayarak ''Yönetici olarak çalıştır'' ile açın. Tırnak işaretleri olmadan "SFC/SCANNOW" yazın ve gönderin. Tamamlanınca yeniden başlatın ve devam edip etmediğini kontrol edin.

Komut İstemi'ne sağ tıklayarak ''Yönetici olarak çalıştır'' ile açın. Tırnak işaretleri olmadan "SFC/SCANNOW" yazın ve gönderin. Tamamlanınca yeniden başlatın ve devam edip etmediğini kontrol edin.
Onuda yaptım kral ama ne çare.

Yeni konular

Geri
Yukarı