Regedit yedeği yüklenirse Regedit ayarları sıfırlanır mı?

yasar2156

Picopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
Kingston 500GB
Ekran kartı
RTX 2060
Anakart
B450M-K PRO
İşlemci
R5 2600
Arkadaşlar merhaba. Ben dün yan laptopa format attım ve format atınca Regedit'lerinde sıfırlandığını göz önünde bulundurarak laptoptan yedeğini aldım. Kendi bilgisayarıma yükledim. Bu yedek Regedit'i kendi bilgisayarıma uygulasam Regedit'im sıfırlanır mı? Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows ayarlarından sıfırlamıştım o yüzden Regedit sıfırlanmıyor mu?

Öyle yaparsanız olmaz, Regedit'in gitmesi için USB ile format atmak zorunlu, sakın üçüncü parti bir şey ile Regedit'i sıfırlamayı denemeyin sonra hiçbir şey açılmayabilir. Regedit sıfırlamak istiyorsanız format atın. Bu arada ilk cevabım da tam okuyamamışım başka bir yedek Regedit'i kendi bilgisayarınıza atmayın. Regedit'te bilgisayarınızdaki programların hayati parçaları duruyor. Sıfırlarsanız hiçbiri çalışmaz hatta düşük ihtimal olsa bile bilgisayar açılmayabilir Regedit sıfırlamak için tek çare format.

Öyle yaparsanız olmaz, Regedit'in gitmesi için USB ile format atmak zorunlu, sakın üçüncü parti bir şey ile Regedit'i sıfırlamayı denemeyin sonra hiçbir şey açılmayabilir. Regedit sıfırlamak istiyorsanız format atın. Bu arada ilk cevabım da tam okuyamamışım başka bir yedek Regedit'i kendi bilgisayarınıza atmayın. Regedit'te bilgisayarınızdaki programların hayati parçaları duruyor. Sıfırlarsanız hiçbiri çalışmaz hatta düşük ihtimal olsa bile bilgisayar açılmayabilir Regedit sıfırlamak için tek çare format.

Teşekkürler şu an anladım.

Geri
Yukarı