Regedit'deki şüpheli Çince garip yazılar

İnternete baktığımda VLC yüzünden olduğu söylenmiş.

Sanmıyorum çünkü bilgisayara VLC Media Player hiç kurmadım. Bu arada bugün gece silmiştim girişleri yeniden gelmiş.
Görüşme, toplantı programı olan Zoom kullanıyorsanız onunla ilgili gibi duruyor. Fakat anlamları gerçekten ilginç. Çince'de bir kelimenin anlamı onu telaffuz etmeye göre değişiyor. Muhtemelen yanlış çevirmiştir. Sen yine de bir tarat. Bu arada Çince dil paketi kurdunuz mu? https://www.kaspersky.com.tr/free-antivirus
Hayır Çince dil kurmadım. Kaspersky ile taratayım.
PUBG Mobil için veya başka bir amaçla kullanım için BlueStacks ya da türevi bir emülatör indirdiniz mi? Onunla ilgili de olabilir.
Bluestacks bir ay önce kadar yüklü idi ama silmiştim çünkü kullanmıyordum. Kaspersky tarama sonuçlarını taradıktan sonra yazacağım.
Bende zoom ve Bluestacks yüklü ancak bunlar yok. Ha birde hatırlatmalıyım EBA canlı ders uygulaması yüklü iken Görev Yöneticisi Başlangıç kısmında sürekli adı değişen Çince bir uygulama olduğunu fark ettim. Bazen kayboluyordu bazen geri geliyordu.
Aynı şeyi bende yaşamıştım ama artık EBA Canlı Ders programı yok. Ama hayla bu girişler ortaya çıkıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı