Çözüldü "Registered coreanalyticshub functions with xnu" hatasında takılma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

csharpminor

Picopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Müzik Öğretmeni
RAM
16,0 GB 3200 MHz
SSD veya HDD modeli
WD Green SATA SSD 120 GB
Ekran kartı
Sapphire RX570 GDDR5 4GB 256Bit
Anakart
EX-B660M-V5 D4
İşlemci
12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F 2.50 GHz
WhatsApp Görsel 2023-03-28 saat 13.02.55.jpg

Buradaki dosyalarla yönergeleri uyguluyorum fakat "registered coreanalyticshub functions with xnu"dan sonra ilerleyemiyorum. Bu ekran da kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu EFI ile dener misin?
Denemeden önce tüm BIOS ayarlarını rehbere göre yaptığına emin ol.
Bios ayarlarımı tekrar kontrol ettim. CSM yi kapatmıştım ama kontrol ettiğimde açık olduğunu gördüm. Tekrar kapattım kaydettim ama ısrarla kapanmadı. Ardından CSM ile alaklı başka bir menü daha gördüm ve onu da kapattım. Yeni EFI klasörü ile tekrar denedim. Pc kendini birkaç kez yeniden başlattı ve sonuç olarak kurulum ekranına gelebildim. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. @claus @566156
Bu EFI ile dener misin?
Denemeden önce tüm BIOS ayarlarını rehbere göre yaptığına emin ol.
Bios ayarlarımı tekrar kontrol ettim. CSM yi kapatmıştım ama kontrol ettiğimde açık olduğunu gördüm. Tekrar kapattım kaydettim ama ısrarla kapanmadı. Ardından CSM ile alaklı başka bir menü daha gördüm ve onu da kapattım. Yeni EFI klasörü ile tekrar denedim. Pc kendini birkaç kez yeniden başlattı ve sonuç olarak kurulum ekranına gelebildim. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. @claus @566156

Çözüm

Geri
Yukarı