Rehber Scptoolkit nasıl kullanılır?

Salvatorio

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu rehberde elinizde eski bir DS3 varsa bunu nasıl bilgisayara bağlayacağınızı göstereceğim. Öncelikle bu uygulama yüzünden format atmak zorunda kaldım. Mudaili olmadığı için zorunlu olarak bu uygulamayı kullandım. Yanlış şeyleri işaretlediğim için USB bağlantılarım koptu. Hiç bir şey yapamıyordum. En sonunda güç tuşundan kapatıp BIOS'a girdim ve Flash bellek ile format attım. Siz siz olun internetten araştırmadan bu yazılımı kurmayın. Neyse konumuza dönelim.
1.Kolu kablosuyla beraber bağlayın
2. Scp Toolkit'i kuralım
Release ScpToolkit v1.6.238.16010 · nefarius/ScpToolkit Linkteki dosyayı indiriyoruz. Arkadaşlar yanlışlıkla konuyu açtım. Kusura bakmayın. Diğer adımları şimdi yazıyorum.
3. Exeyi çalıştırın
Next diyip Bluetooth Pair utility'nin tikini kaldırın. Ve indirmeyi başlatın. İndikten sonra yeşil tike basmanız gerek. Finish demeyin.
4. Kurulum tamamlandı
Kurulum tamamlandıktan sonra size driver kurma ekranı gelecek. Oradan Install bluetooth driver ve Install PS4 controller driver seçeneğini kaldırın. Ondan sonra Choose DualShock connection to install kısmından sadece Playstation 3 controller seçeneğini işaretleyin. Başka bir seçeneği işaretlemeyin. Ve Install'a basın.
5. Herşey bitti
Artık oyuna girip oynayabiliriz.

Son düzenleme:
1712075389764.png

Bu hatayı veriyor.

Geri
Yukarı