Rehberimdeki kişiler Google hesabıma taşınmış

Murat3

Decapat
Hattım değiştiği için numaralarimi telefona tasidim sonra Google'dan bildirim geldi kişilerle ilgili 1 hafta sonra yani bugün SIM kartımda ve telefonumda kimse yok hepsi Google'a gitmiş ben yapmadığım halde nasıl oluyor?

Yaşadığınız hatanın sebebi çoğunlukla kişilere kaydederken sim karta değil Mail hesaplarına numaraları kaydedince oluyor, kaydederken sim karta kaydettiğinizden emin misiniz ?

Yaşadığınız hatanın sebebi çoğunlukla kişilere kaydederken SIM karta değil mail hesaplarına numaraları kaydedince oluyor, kaydederken SIM karta kaydettiğinizden emin misiniz?

Şimdi normal hattim değiştiği için eski hattımdan telefona aktardim sonra Google'dan bildirim geldi yedekleniyor diye şimdi de hepsi Google hesabima taşınmiş.

Yaşadığınız hatanın sebebi çoğunlukla kişilere kaydederken sim karta değil Mail hesaplarına numaraları kaydedince oluyor, kaydederken sim karta kaydettiğinizden emin misiniz ?
Kendiliginden yapabilirmi google

Son düzenleme:
Şimdi normal hattim değiştiği için eski hattımdan telefona aktardim sonra Google'dan bildirim geldi yedekleniyor diye şimdi de hepsi Google hesabima taşınmiş.

Kendiliginden yapabilirmi google
Hiç kendiliğinden yapması gibi bişey başıma gelmedi de duymadım da yapmaz büyük ihtimalle.

Geri
Yukarı