Rehberine ekleyen kişi Telegram'da gözükür mü?

Öylesineİsim

Decapat
Daha fazla  
Diyelim ki biri beni kişilerine ekledi ama ben onu kişilerime eklemedim. Telegram'da gözükür mü veya bildirim falan gelir mi Telegram'dan?

Yani şöyle şimdi o beni rehberine ekliyor ben onu eklemiyorum ama telegrama girdiğimde onun beni rehberine eklediği bildirimi geliyor öyle mi?

Bildirim ilk defa Telegram açan kişiler de gidiyor hocam. Senin Telegram'ın varsa önceden onun numarasını kaydetsen bile bildirim gitmez ama senin resmini görür kaydettiğin de.

Telegram hesabı açarsan ona bildirim gider diye biliyorum kişilerinizdeki X kişisi Telegram'a katıldı diye onun haricinde bir bildirim görmedim.

Hocam şunu demek istedim şimdi ben onu rehbere eklemedim ama o benim numaramı kendi rehberine ekledi diyelim ben telegrama girdiğimde eğer o da Telegram kullanıyorsa bana bildirim gelir mi?

Bildirim ilk defa Telegram açan kişilerde gidiyor hocam. Senin Telegram'ın varsa önceden onun numarasını kaydetsen bile bildirim gitmez ama senin resmini görür kaydettiğin de.

Ben onun numarasını daha önce hiç kaydetmedim eğer o benim numaramı kendi rehberine eklerse ve Telegram kullanıyorsa bana bildirim gelir mi?

Hocam şunu demek istedim şimdi ben onu rehbere eklemedim ama o benim numaramı kendi rehberine ekledi diyelim ben telegrama girdiğimde eğer o da Telegram kullanıyorsa bana bildirim gelir mi?

Ben onun numarasını daha önce hiç kaydetmedim eğer o benim numaramı kendi rehberine eklerse ve Telegram kullanıyorsa bana bildirim gelir mi?

Gelmez hocam. Çünkü o ilk defa Telegram kullanmıyor yani ilk yüklemesi değil.

Eğer yeni Telegram hesabı açtıysan evet bildirim gider. Onun haricinde bildirim gitmiyor.

Yani şöyle mi demek istiyorsunuz ben önceden Telegram kullanıyorsam ve o da aynı şekilde önceden Telegram kullanıyorsa ben onu hiçbir zaman rehberime eklemediğimde eğer o beni rehberine eklerse bildirim gelmez?

Yeni konular

Geri
Yukarı