Rei ayanami sarılma yastığı nereden bulabilirim?

Dadesutan

Hectopat
Yer
Tokyo-3
Daha fazla  
Meslek
Kara kılıç Ustası
Biraz değişik bir soru ama güvenli olarak nereden rei ayana mi sarılma yastığı alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz değişik bir soru ama güvenli olarak nereden rei ayana mi sarılma yastığı alabilirim?

Konu ile hiç alakam ve bilgim olmamasına rağmen araştırınca direkt bulup sana sonuç atabiliyorum. Konuları açmadan önce araştırıyor musunuz?

Son düzenleme:
1628982490593.png

Bu ürün yatarken yastığa sarılıp uyumaya yarıyor. Şekilli uzun bir sarılma yastığı denebilir. Benim bildiğim bu başka amaçları var mıdır bilemiyorum ^^

Yani bence boş. Allah'ın yastığı, yorgana da sarılıyorum ben. Neyse zevkler ve renkler tartışılmaz. Ama bence çok boş, çocuğum ya da kardeşim böyle şeylere umarım para harcamaz yoksa döverdim sanırım.
Bence boş değil çünkü uzun yastık her yerde bulunmuyor. Bulmuşken de üstünde sevdiğin bir karakterin olması kötü bir şey değil bence.

Konu ile hiç alakam ve bilgim olmamasına rağmen araştırınca direkt bulup sana sonuç atabiliyorum. Konuları açmadan önce araştırıyor musunuz?
Hocam baktım ama daha güvenilir bir yer bulabilmek için foruma danışayım dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı