Rekabetçi olmayan, rahatlamak için oynanacak oyun önerisi

Nomrukan

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Mobilde böyle kafama estiğinde 10-15 dakika girip çıkabileceğim, rekabetçi olmayan ama aynı zamanda oyuna para yatırmamı sağlamak için beni boğmayacak oyun tavsiyelerinizi duymak isterim.
Oyun rekabetçi olmamalı, huzur bulmak için oynamalıyım. Yani oyunda değilken birisi köyüme saldırdı mı ya da işte günlük girişimi yapmalıyım yoksa geri kalırım stresi yaşatmayacak ve aynı şekilde sırf para harcamam için çok kısıtlı kaynaklarla boğazımı sıkmayacak oyun arıyorum. Ayrıca çok aşırı teferruatlı böyle detaylara boğacak bir oyun da olmasın.

Şu anda Trainstation oynuyorum, 400 küsur levellik hesabım vardı, sıfırdan hesap açtım ve keyifle oynuyorum. Trainstation 2'ye baktım ama çok aşırı karmaşık geldi, bana o kadar detay lazım değil.
Mini Trucker, Bad Trucker tarzı oyunlar oynuyorum. Girip 1-2 teslimat yapıp çıkıyorum onlar da güzel.

Bunlar gibi böyle içeriği bol, tüketmesi zaman alan ancak bunaltmayacak başka neler var? Oyun ne kadar hafif ve basit olursa o kadar da iyi olur.

Tür olarak aslında "Managament" dedikleri yönetim oyunlarını seviyorum. Trainstation tam olarak bu ihtiyacımı karşılıyor.

Merhaba. Mobilde böyle kafama estiğinde 10-15 dakika girip çıkabileceğim, rekabetçi olmayan ama aynı zamanda oyuna para yatırmamı sağlamak için beni boğmayacak oyun tavsiyelerinizi duymak isterim.
Oyun rekabetçi olmamalı, huzur bulmak için oynamalıyım. Yani oyunda değilken birisi köyüme saldırdı mı ya da işte günlük girişimi yapmalıyım yoksa geri kalırım stresi yaşatmayacak ve aynı şekilde sırf para harcamam için çok kısıtlı kaynaklarla boğazımı sıkmayacak oyun arıyorum. Ayrıca çok aşırı teferruatlı böyle detaylara boğacak bir oyun da olmasın.

Şu anda trainstation oynuyorum, 400 küsur levellik hesabım vardı, sıfırdan hesap açtım ve keyifle oynuyorum. Trainstation 2'ye baktım ama çok aşırı karmaşık geldi, bana o kadar detay lazım değil.
Mini trucker, bad trucker tarzı oyunlar oynuyorum. Girip 1-2 teslimat yapıp çıkıyorum onlar da güzel.

Bunlar gibi böyle içeriği bol, tüketmesi zaman alan ancak bunaltmayacak başka neler var? Oyun ne kadar hafif ve basit olursa o kadar da iyi olur.

Tür olarak aslında "managament" dedikleri yönetim oyunlarını seviyorum. Trainstation tam olarak bu ihtiyacımı karşılıyor.

Magic Rampage deneyin hocam 20 saate bitecek basit ama güzel bir oyun hikayesi kısa, öz ve oynanışı basit. Yapımcı ekip arada sırada yeni chapterlar oyuna ekliyor ve hikaye ilerliyor.

Dead Cells de deneyebilirsiniz oynanışı hızlı rougelike bir oyun Mobile de 12 TL idi galiba.

Magic Rampage deneyin hocam 20 saate bitecek basit ama güzel bir oyun hikayesi kısa, öz ve oynanışı basit. Yapımcı ekip arada sırada yeni chapterlar oyuna ekliyor ve hikaye ilerliyor.

Dead Cells de deneyebilirsiniz oynanışı hızlı rougelike bir oyun Mobile de 12 TL idi galiba.
Teşekkürler. Şimdilik Top Drives oynuyorum, parasal olarak kaynaklar birazcık sıksa da bu durum makul düzeyde. Ve işin doğrusu şimdilik yetiyor fakat yazdığınız 2 oyuna da mutlaka bakacağım.

Simcity BuildIt, Hay Day olabilir.

Oynadığınız türden bağımsız Vampire Survivors oynayabilirsiniz. Rogue-like/mermi cehennemi tarzı girip biraz bir şeyler deneyip çıkarsınız. Ölünce bir şey kaybetmiyorsun zaten stres yapacak bir şeyi yok.

Simcity BuildIt, Hay Day olabilir.

Oynadığınız türden bağımsız Vampire Survivors oynayabilirsiniz. Rogue-like/mermi cehennemi tarzı girip biraz bir şeyler deneyip çıkarsınız. Ölünce bir şey kaybetmiyorsun zaten stres yapacak bir şeyi yok.
Teşekkür ederim. Bunlara da bakacağım.

Geri
Yukarı