Rekabetçi oyun tavsiyesi

metroboom1n

Decapat
Daha fazla  
Selam şu sıralar oyun kıtlığı yaşıyorum bana oyun önerebilir misiniz?
Rekabetçi bir oyun istiyorum r6s, Valorant tarzı illa FPS olmasına gerek yok her türlü olur fakat rekabetçi tarzda olursa çok iyi olur önerilerinizi bekliyorum.

Öneriniz için teşekkürler ama ben biraz daha yeni nesil oyun arayışındayım eğer bir fikriniz varsa duymak isterim.

Yeni nesiller pek iyi değil CS2 oynayabilirsin gelecek nesil olarak ama onda da çok fazla hile olmaya başlamış. Half-Life FPS oyunlarının atası, en zoru bu oyundada hile kullananlar var ama az sayılı kişiler, bu oyunun normal olanındada vs atabilirsin ya da herkesin kalabalık olduğu deathmatch atabilirsin en çok skoru yapan top15 içerisinde bir şeyler veriliyor mu bilmiyorum ama sanırım 1.ye adminlik veriyolardı serverin birinde bir de bu oyunun e-spor tarafı var ama bayağı zor zaten esas şampiyonlar Half-Life Pro'da oynuyor. Bende e spora başlayalı 1 seneyi geçiyor alıştım zamanla ben eski Half-Life oyuncusuyum, pişmanlığım oyunu 2015'ten sonra bırakmak oldu, bırakmasaydım turnuvalara girip bende şampiyon olabilirdim.

Selam şu sıralar oyun kıtlığı yaşıyorum bana oyun önerebilir misiniz?
Rekabetçi bir oyun istiyorum r6s, Valorant tarzı illa FPS olmasına gerek yok her türlü olur fakat rekabetçi tarzda olursa çok iyi olur önerilerinizi bekliyorum.

CoD MW 2019 Online veya Cold War Online modunu öneririm çok eğlenceli ve kaliteli.

Onu indirmeyi düşündüm ama oyun bulmuyor diyenler ve VPN'siz oynanmıyor diyenleri gördüm şu anki durumu nedir acaba oynuyorsanız söyleyebilir misiniz? Güzel oyuna benziyor.
Oyunu hemen buluyor, çok popüler. Warzone cross platform ve her platformda ücretsiz. Oyunun sadece Warzone modu ücretsiz ama en popüler modu da o.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı