Rekabetçi oyunlar için mouse önerisi

Bütçe
1000-1500

Bataryaları kötü.

Hocam 2 hafta önce aldım, 6400 DPI gayet yeterli Valorant tarzı oyunlar için ,ergonomisi çok iyi elim orta büyüklükte tam oturuyor, hafif elide yormuyor, aydınlatması sadece yeşil yanıyor benim için tek eksisi bu, fareyi taktığında otomatik olarak Razer Synapse uygulamasını indiriyor PC'ye uygulamadan DPI ayarı,
tuşlara istediklerini atama gibi şeyleri yapabiliyosun bu fiyata daha kalitelisini
bulabilirmisin bilmem.

Hocam 2 hafta önce aldım, 6400 DPI gayet yeterli Valorant tarzı oyunlar için, ergonomisi çok iyi elim orta büyüklükte tam oturuyor, hafif elide yormuyor, aydınlatması sadece yeşil yanıyor benim için tek eksisi bu, fareyi taktığında otomatik olarak Razer Synapse uygulamasını indiriyor PC'ye uygulamadan DPI ayarı,
Tuşlara istediklerini atama gibi şeyleri yapabiliyosun bu fiyata daha kalitelisini.
Bulabilir misin bilmem.

Para konusunda sıkıntım yok diyorsan kablosuz versiyonunu al.

Hocam 2 hafta önce aldım, 6400 DPI gayet yeterli Valorant tarzı oyunlar için, ergonomisi çok iyi elim orta büyüklükte tam oturuyor, hafif elide yormuyor, aydınlatması sadece yeşil yanıyor benim için tek eksisi bu, fareyi taktığında otomatik olarak Razer Synapse uygulamasını indiriyor PC'ye uygulamadan DPI ayarı,
Tuşlara istediklerini atama gibi şeyleri yapabiliyosun bu fiyata daha kalitelisini.
Bulabilir misin bilmem.

Para konusunda sıkıntım yok diyorsan kablosuz versiyonunu al.

İkisi de alınmaz ve çok fazla fiyatları.

Kronik sorunlu bir ürün. Prime veya cobra el yapısına göre tercih edilebilir o fiyat bandında.
kronik sorundan kastınız scroll bozulması galiba, hala yaşamadım bu sorunu

Yeni konular

Geri
Yukarı