Reklam Engelleyici Uyarısı Kaldırılabilir mi?

Siteye girip test ettim herhangi bir uyarı almıyorum. @Galanderia

Farklı bir uzantı olmadığından emin misin? Reklam engelleme uzantısı ya da antivirüs uzantısı da olabilir. Antivirüs uzantılarının bazıları da reklam engelleme sunuyor ve genellikle yetersiz oluyorlar. Ya da reklam engelleyen bir DNS veya uygulama falan var mı?

Siteye girip test ettim herhangi bir uyarı almıyorum. @Galanderia

Farklı bir uzantı olmadığından emin misin? Reklam engelleme uzantısı ya da antivirüs uzantısı da olabilir. Antivirüs uzantılarının bazıları da reklam engelleme sunuyor ve genellikle yetersiz oluyorlar. Ya da reklam engelleyen bir DNS veya uygulama falan var mı?

Hocam sizin verdiğiniz yerden kurdum. Reklam engelleyen şu an hiçbir şey yok sadece uBlock Origin var.

Rica etsem tek bir sekme açıkken, Chrome görev yöneticisinin ekran görüntüsünü atar mısın? SHIFT+ESC ile tarayıcı görev yöneticisini açabilirsin.

Ayrıca tarayıcının DNS ayarını değiştirdiysen onun da ekran görüntüsünü at. AdGuard DNS falan kullanıyorsan bu tarz bir soruna yol açabilir.

Rica etsem tek bir sekme açıkken, Chrome görev yöneticisinin ekran görüntüsünü atar mısın? SHIFT+ESC ile tarayıcı görev yöneticisini açabilirsin.

Ayrıca tarayıcının DNS ayarını değiştirdiysen onun da ekran görüntüsünü at. AdGuard DNS falan kullanıyorsan bu tarz bir soruna yol açabilir.
1675609055468.png

Filtrelerin ön belleklerini temizleyip, tekrar güncelleyin.

2023-02-05_18-07.png

Ayrıca sorun yaşadığınız sitede CTRL+F5 yapın. Eğer yine uyarı verirse uyarının ekran görüntüsünü atın.

Sorun yaşadığın sitenin çerezini temizleyip tekrar CTRL+F5 atın.

2023-02-05_18-31.png

Bu da çözmezse sizin bir ara uyguladığınız ve unuttuğunuz bir reklam engelleme işlemi var. Ayrıca Ublock Origin kapatınca sorun yaşıyor musun?

Hosts dosyası üzerinden reklam engelleme yapıyor musunuz?

Tarayıcı ve ağ bağdaştırıcı DNS ayarlarını kontrol edin. Eğer farklı bir DNS varsa değiştirin. Cloudflare kullanabilirsiniz reklam engelleme özelliği yok. Hızlı ve güvenliği artırıyor.

2023-02-05_18-34.png

Kod:
chrome://settings/security

2023-02-05_18-36.png

2023-02-05_18-36_1.png

Arka planda çalışan uygulamaların ekran görüntüsünü atın.

Bu arada Adblock ile de test ettim. Adblock genellikle sitelerin algoritmalarına yakalanan bir eklenti. Bu uyarıları atlatan filtreyi açmama rağmen bir uyarı vermedi.

2023-02-05_18-40.png

Yeni konular

Geri
Yukarı