Reklam engelleyici yerine Brave kullanın

erkekavcisii

Decipat
Selam. Bu konuyu açmayacaktım ancak çok fazla reklam engelleyici kullanılamıyor diye konular gördüm. Reklam engelleyici yerine Brave Firefox gibi şeyleri kullanarak engelleyebilirsiniz. Şu ana kadar sıkıntı çıkmadı. Bütün reklamları engelliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Youtube için adblock" diye bir şey çıktı. Onu kullanmaya başladım ben işe yarıyor. Ayrıca da diğer reklam engelleyicilerim de diğer siteler için hala açık, adblock ve adguard aynı anda kullanıyorum.

Firefox indirdim 2-3 hafta önce ve şu ana kadar bir sorun ile karşılaşmamıştım ki az önce YouTube videosunda bir uyarı verdi. Ublcok Origin eklentisini kapatıp açtığımda düzeldi.

Google Chrome kullanıyorum. AdGuard ile uBlock Origin var işe yarıyor ikisi de. Firefox da uBlock Origin iş görür. Opera'da kendi reklam engelleyicisi var ama bir AdGuard veya uBlock Origin kullanılır.

Şimdi Chrome kullanıyorum fakat tarayıcı değiştireceğim zaman Brave veya Edge geçmeyi düşünüyorum bende. YouTube'da hala reklam gelmiyor bana nedense.

Chrome kullanmayın be. Veriler güvende değil büyük ihtimal, ne arattınız ne izlediğinizi görüyor gizli sekmedede. Öyle duymuştum. Hem reklam engelleyicide yok, bir siteye girdiğin an virus bulaşabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı