Reklam virüsü nasıl kaldırılır?

@erglmz

İndirip tam tarama başlatacaksınız.

Bunu da indirip 64 ile biten dosyayı sağ tık > yönetici olarak çalıştır diyerek açmanız gerekiyor. Resimlerde benim de işaretlediğim kısımları doldurun. En son ekranda gözükenleri ekran görüntüsüne çekip atarsanız bir sorun olup olmadığını anlayabiliriz belki.

15AC005E-EB49-4138-B830-C989E90E174E.jpeg

E9D76ED1-0FC3-4275-AEC2-2193F86E5421.jpeg

Kaspersky indirmek yardımcı olacaktır. Kaspersky indiğinde zaten reklam virüsünü bulacaktır.Belkide başka virüslerde vardır bilgisayarında? Tam tarama yaparsın hepsi yok olur.

@erglmz

İndirip tam tarama başlatacaksınız.

Bunu da indirip 64 ile biten dosyayı sağ tık > yönetici olarak çalıştır diyerek açmanız gerekiyor. Resimlerde benim de işaretlediğim kısımları doldurun. En son ekranda gözükenleri ekran görüntüsüne çekip atarsanız bir sorun olup olmadığını anlayabiliriz belki.

Eki Görüntüle 650240
Eki Görüntüle 650239

Dediniz gibi yaptım bunun ssi yeterli olur mu yoksa başka bir şeyinmi ssini atacağım.
1598546508505.png

Son düzenleme:
Tarayıcıdan bilmediğin eklentileri kaldır. Senkron açıksa ayarlarından uzantıları ve geçmişin tikini kaldır.
MBAM ile tarama yapıp bulunanları kaldır. ADW ile de tarat hala devam ederse imzamdan sistem tarama 2 sonucunu paylaşın.

Yeni konular

Geri
Yukarı