Rekos nedir?

Nvcleanstall ile mi kurdunuz? Bir de renkler bozuk derken, nasıldı mesela? Saçma sapan bir renk karışıklığı mı vardı?

Evet, hem uygulama ile hem de NVIDIA'nın kendi sitesinden kurdum. Şöyle anlatabilirim, tam ekrana geçince her yer yeşil rengi oluyordu, bazı yerler de mordu. Elimde fotoğraf yok ama forumlarda gezinerek baktığımda bu konu hakkında çok konu açılmıştı. Şu an sağlayıcımı değiştirmeyi düşünüyorum ve onun hakkında araştırma yapıyorum, konuların linklerini koyamayacağım, zaten hiçbirisi çözülememişti, çözülenler de pencereli tam ekrana geçmişti.

Evet, hem uygulama ile hem de NVIDIA'nın kendi sitesinden kurdum. Şöyle anlatabilirim, tam ekrana geçince her yer yeşil rengi oluyordu, bazı yerler de mordu. Elimde fotoğraf yok ama forumlarda gezinerek baktığımda bu konu hakkında çok konu açılmıştı. Şu an sağlayıcımı değiştirmeyi düşünüyorum ve onun hakkında araştırma yapıyorum, konuların linklerini koyamayacağım, zaten hiçbirisi çözülememişti, çözülenler de pencereli tam ekrana geçmişti.
Anladım. Zaten pencereli tam ekran çözüm sayılmaz. Gecikmeyi artırır.

Konuyu açarken bıraktığım linkte bu hocamızın ISO'su Ghost Spectre'ye göre daha az FPS veriyor galiba, umarım memnum kalırsınız. Deneyimlerinizi aktarın lütfen, herkes yararlansın :)
Şuanlık iyi gidiyor hocam tek yakındığım şey arama çubuğunun olmaması çok zaman kaybettiriyor bu bana. Şuanlık tek sorunum bu. Valorant'ta denedim şuanlık bir sorun görünmüyor FPS değerlerim 20 kadar arttı diyebilirim ama asıl fazlasıyla sevindiğim şey Valorant'ta yükleme ekranlarının fazlasıyla kısalması. Beni en çok mutlu eden şeylerden biri de buydu. :)

Şuanlık iyi gidiyor hocam tek yakındığım şey arama çubuğunun olmaması çok zaman kaybettiriyor bu bana. Şuanlık tek sorunum bu. Valorant'ta denedim şuanlık bir sorun görünmüyor FPS değerlerim 20 kadar arttı diyebilirim ama asıl fazlasıyla sevindiğim şey Valorant'ta yükleme ekranlarının fazlasıyla kısalması. Beni en çok mutlu eden şeylerden biri de buydu. :)
Görev çubuğuna sağ tıklayıp açabilirsin.
1657215567967.png

Şu anlık iyi gidiyor hocam tek yakındığım şey arama çubuğunun olmaması çok zaman kaybettiriyor bu bana. Şu anlık tek sorunum bu. Valorant'ta denedim şu anlık bir sorun görünmüyor FPS değerlerim 20 kadar arttı diyebilirim ama asıl fazlasıyla sevindiğim şey Valorant'ta yükleme ekranlarının fazlasıyla kısalması. Beni en çok mutlu eden şeylerden biri de buydu. :)

Anladım hocam, eğer denemek isterseniz ghost Spectre'yi de deneyebilirsiniz. İyi oyunlar :)

Geri
Yukarı