ReLive vs OBS

Butschi

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Sizce hangisi kullanılmalı? ReLive üzerinden video kaydı yaptığım zaman aşırı bir pikselleşme oluyor. ReLive yerine OBS daha mantıklı tercih olabilir mi?

Benim şimdiye kadar kullandığım en iyisi mirillis action. Hem aldığı kayıt'ın video boyutu hem kalitesi hemde doğru ayarlarla sistemi yormaması artıları. Fakat ücretli bir yazılım olduğundan dolayı genelde profesyonel oyuncular tarafından kullanılıyor.

Kesinlikle tavsiye ederim , hatırlamıyorum deneme süresi olan kısıtlı versiyonu varsa bir test edin.

Benim şimdiye kadar kullandığım en iyisi mirillis action. Hem aldığı kayıt'ın video boyutu hem kalitesi hemde doğru ayarlarla sistemi yormaması artıları. Fakat ücretli bir yazılım olduğundan dolayı genelde profesyonel oyuncular tarafından kullanılıyor.

Kesinlikle tavsiye ederim , hatırlamıyorum deneme süresi olan kısıtlı versiyonu varsa bir test edin.

Ayrıca dilerseniz Steam üzerinden 61 TL ye alabilirsiniz.

Tavsiyelerinizle Action'ı indirip deneyeceğim. Eğer güzel bir görüntü ve performans sunarsa almayı düşünüyorum.

Onu satın almadan önce OBS'yi deneyin bence. Beğenirseniz ücretsiz olduğundan ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı